Charita ponúka seniorom pomoc s registráciou na očkovanie aj v okrese Piešťany

Trnavská arcidiecézna charita pomôže seniorom nad 85 rokov veku pri registrovaní na očkovanie proti ochoreniu COVID-19. V nevyhnutných prípadoch ponúka osamelým seniorom aj sprievod do vakcinačného centra. Informovala o tom manažérka trnavskej charity Darina Kukuľová Kvetanová.

Zamestnanci charity pomôžu s registráciou seniorom z okresov Trnava, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Dunajská Streda a Komárno. Záujemca o očkovanie zavolá na telefónne číslo, zamestnanec charity s jeho súhlasom vyplní registračný formulár na očkovanie. „V prípade, že ide o osamelého seniora a nemá nikoho, kto by ho na očkovanie sprevádzal, budeme sa snažiť pomôcť mu aj v tomto smere,“ povedal riaditeľ trnavskej charity Miroslav Dzurech.

Seniori môžu zamestnancov charity kontaktovať cez pracovnú dobu v okresoch Trnava, Galanta, Hlohovec, Nové Mesto nad Váhom, Dunajská Streda a Komárno na telefónnom čísle: 0948 887 486, v okrese Piešťany na telefónnom čísle: 0910 788 031.

Fakultná nemocnica v Trnave vo svojom vakcinačnom centre zaočkovala už viac ako 4 000 ľudí, po zdravotníkoch už očkuje aj seniorov nad 85 rokov.

SITA

16 Shares

Najnovšie správy

Pieskoviská v Piešťanoch sa pomaly pripravujú na nájazdy malých návštevníkov. Zašpinenému a vyfúkanému piesku po zime odzvonilo a bol nahradený…
  • 01.03.2024, 00:01
  • Piešťany / Spravodajstvo
Dnes je sobota 2. marca. Tento deň je Svetovým dňom modlitieb žien. Meniny má Anežka.
  • 02.03.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
pondelok, 4. marca 2024
Meniny má Kazimír, zajtra Fridrich