Charita ponúka seniorom pomoc s registráciou na očkovanie aj v okrese Piešťany

Trnavská arcidiecézna charita pomôže seniorom nad 85 rokov veku pri registrovaní na očkovanie proti ochoreniu COVID-19. V nevyhnutných prípadoch ponúka osamelým seniorom aj sprievod do vakcinačného centra. Informovala o tom manažérka trnavskej charity Darina Kukuľová Kvetanová.

Zamestnanci charity pomôžu s registráciou seniorom z okresov Trnava, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Dunajská Streda a Komárno. Záujemca o očkovanie zavolá na telefónne číslo, zamestnanec charity s jeho súhlasom vyplní registračný formulár na očkovanie. „V prípade, že ide o osamelého seniora a nemá nikoho, kto by ho na očkovanie sprevádzal, budeme sa snažiť pomôcť mu aj v tomto smere,“ povedal riaditeľ trnavskej charity Miroslav Dzurech.

Seniori môžu zamestnancov charity kontaktovať cez pracovnú dobu v okresoch Trnava, Galanta, Hlohovec, Nové Mesto nad Váhom, Dunajská Streda a Komárno na telefónnom čísle: 0948 887 486, v okrese Piešťany na telefónnom čísle: 0910 788 031.

Fakultná nemocnica v Trnave vo svojom vakcinačnom centre zaočkovala už viac ako 4 000 ľudí, po zdravotníkoch už očkuje aj seniorov nad 85 rokov.

SITA

16 Shares

Najnovšie správy

Piešťanskí hasiči vyrážali minulý týždeň k šiestim výjazdom. Pomáhali nielen pri dopravných nehodách, ale hasili aj požiar suchej trávy a…
  • 09.03.2021, 00:02
  • Piešťany / Spravodajstvo / Región
Dnes je utorok 9. marca. Tento deň je Dňom paniky. Meniny má Františka.
  • 09.03.2021, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 9. marca 2021
Meniny má Františka, zajtra Branislav, Bruno