Testovanie v Piešťanoch sa začalo, na väčšine odberných miest takmer bez čakania

  • Piešťany / Spravodajstvo
  • 23. januára 2021, 10:35

Od ôsmej hodiny rána sa v Piešťanoch otvorilo dovedna 18 odberových miest na antigénové testovanie ochorenia COVID-19. Situácia je pokojná, pred odbernými miestami sú minimálne rady, niekde dokonca chvíľami nečaká nikto.

(Autor: pror)

Tentoraz testovanie funguje bez výrazného zdržania, plynule vykonávajú odbery aj na miestach, kam ľudia prichádzajú na objednaný termín. Potvrdilo to i Mesto Piešťany: „Odberné miesta Knižnica a Kino Fontána cez rezervačný systém fungujú úplne bez problémov a plynulo! Na oboch odberných miestach od rána pretestovali cca. 60 záujemcov. Jediný „problém“ je v zopár prípadoch nedostavenia sa na objednaný čas.“

Ak aj nie ste objednaní, neznamená to, že strávite hodiny čakaním v rade. Takmer pred všetkými odbernými miestami čakajú štyria – piati ľudia, školy dokonca majú výhodu, že čakajúci stoja pod pergolou a nie sú vystavení dažďu.

Zoznam odberných miest nájdete TU. Testovanie trvá až do 20. hodiny, prestávky sú medzi 11.00-12.00 a 17.00-18.00 h. Rovnako bude prebiehať aj zajtra.

148 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 2. marca. Tento deň je Svetovým dňom modlitieb žien. Meniny má Anežka.
  • 02.03.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
pondelok, 4. marca 2024
Meniny má Kazimír, zajtra Fridrich