Veľký horoskop: Čo vás čaká v novom roku?

  • Kultúra a spoločnosť
  • 2. januára 2021, 00:01

BARAN 21. 3. – 20. 4.

Tento rok bude pre vás priaznivý vo forme výletov, dobrodružstiev a možno aj adrenalínových zážitkov. Využite tento čas naplno.

Kariéra: Ste trpezlivý jedinec, ktorý sa bojí urobiť krok mimo svojich zaužívaných pravidiel. Nenechajte sa však zdierať svojimi nadriadenými. Musia pochopiť, že máte aj svoj život.

Vzťahy: Úprimnosť sa v dnešnom svete veľmi nenosí a v minulom roku vám táto vlastnosť medzi blízkymi spôsobila menšie problémy. Všetko sa vyrieši a určite od tohto spôsobu komunikácie neupúšťajte.

Zdravie: Leto vám pomôže načerpať nové sily a do konca roka budete zdravý ako rybička.

BÝK 21. 4. – 21. 5.

V strede roka 2021 budete mať šancu urobiť dobrý skutok. Ste človek so srdcom na správnom mieste, a tak túto príležitosť určite neprehliadnete.

Kariéra: Hviezdy sú k vám naklonené a prinášajú pracovnú ponuku, ktorá sa neodmieta. Buďte obozretní a neodožeňte si príležitosť.

Vzťahy: Konečne zistíte, kto je človek číslo jeden vo vašom živote. Aj keď ste doposiaľ mali pochybnosti, situácie, ktoré nastanú v najbližších mesiacoch, vám otvoria oči.

Zdravie: Mali by ste viac dbať na pravidelné prehliadky. Máte na ne nárok, tak ich využívajte. Môžu vám odhaliť zdravotné nedostatky v rannom štádiu.

BLÍŽENCI 22. 5. – 21. 6.

Na jar si pre vás hviezdy pripravili zvláštne obdobie. Budete čeliť mnohým novým skúsenostiam, avšak všetky vás posunú v pozitívnom zmysle vpred.

Kariéra: Jarné, jesenné či zimné únavy šéf tolerovať nebude. Skúste sa premôcť a napriek nevôli ukázať, že ste schopní pracovať, aj keď by ste deň najradšej trávili s blízkymi v prírode.

Vzťahy: Konečne sa vám podarí utriasť problémy, ktorý vašu rodinu už dlhšiu dobu sužujú. Budete žiť pokojnejšie bez doterajších stresov.

Zdravie: Nezaostávajte sa rovesníkmi a snažte sa aj vy hýbať a udržiavať telo v kondícii. Zrýchli sa vám metabolizmus, zlepší nálada a obdivné pohľady zvýšia sebavedomie.

RAK 22. 6. – 22. 7.

Napriek tomu, že do nového roka ste nevstúpili pompéznymi bujarými oslavami, čaká vás vydarený rok. Už v prvých mesiacoch sa dočkáte výraznej zmeny, ktorá obráti váš život naruby. I keď sa môže v prvom momente zdať, že bude negatívna, napokon zistíte, že nič lepšie sa vám ani nemohlo stať.

Kariéra: Zmena práce, ktorá vám už dlhodobo neponúka nič, čo by vás posúvalo vpred, môže byť tento rok tou správnou voľbou.

Vzťahy: Netrápte sa toľko problémami svojich rodinných príslušníkov a blízkych priateľov. Každý si je strojcom svojho šťastia sám a venujte preto svoju energiu radšej do výnimočných zážitkov ako analyzovania stavu iných ľudí.

Zdravie: Vlani ste sa zdravotne celkom držali, tento rok to iné nebude. Môže sa stať, že vás skolí ľahká chrípka či nachladnutie, no nič vážne vám nehrozí.

LEV 23. 7. – 23. 8.

Nie každý deň je nedeľa a v takom duchu sa bude niesť aj začiatok roka. V jeho druhej polovici sa však karta obráti a vy sa konečne dostanete do príjemného, pohodového obdobia.

Kariéra: Dávajte si pozor, aby na vás kolegovia „nenabonzovali“ tajnú kávičku či neskorý príchod. Vedenie by vás za to mohlo nepekne odmeniť.

Vzťahy: V druhej polovici roka sa stretnete s človekom, ktorý výrazne zmení váš pohľad na svet. Snažte sa zobrať si od neho čo najviac, posilní vás to. Vaša rodina sa možno rozrastie.

Zdravie: Prechladnutie, kašeľ a iné ľahšie ochorenia vás budú ohrozovať najmä pri výrazných zmenách počasia. Dávajte si preto pozor a berte si aj oblečenie, ktoré si môžete v prípade potreby vyzliecť.

PANNA 24. 8. – 23. 9.

Aj keď ste vlani mali pocit, že sa vám nič nedarí, urobili ste toho dosť, najmä pre svoju rodinu. Tento rok sú vám hviezdy naklonené a za svoje skutky budete odmenení.

Kariéra: Tento rok vás čaká veľká zmena. Môže sa stať, že váš šéf si všimne prácu, ktorú mimoriadne dobre vykonávate, a povýši vás, prípadne sa naskytne nová oveľa výhodnejšia ponuka.

Vzťahy: Dávajte si dobrý pozor, čo komu poviete. Nikdy neviete, kam sa informácie dostanú a v akom svetle. Vo vašom blízkom okolí sa s najväčšou pravdepodobnosťou nachádza nepriateľ.

Zdravie: Bolesti hlavy spôsobuje je nedostatok tekutín. Snažte sa počas dňa viac piť čistú vodu. Organizmus sa vám za to poďakuje.

VÁHY 24. 9. – 23. 10.

Nejako bolo, nejako bude. To ste si hovorili počas celého minulého roka. Nechať svoje ďalšie smerovanie na osud sa vyplatí i tento rok. Netreba veci zbytočne analyzovať.

Kariéra: Ak sa vám dlhšiu dobu nepodarilo nájsť si prácu, teraz by to konečne mohlo vyjsť. Neočakávajte však, že budete riaditeľom veľkej korporácie. Mali by ste byť vďační i za nižšie postavenie.

Vzťahy: Členovia domácnosti vás trošku potrápia svojou náladovosťou, no nenechajte sa rozhádzať. Ak sa nebudete kontrolovať, môžete vysloviť niečo, čo neskôr budete ľutovať.

Zdravie: Telesnú a mentálnu kondíciu by vám mnohí mohli závidieť. Udržte si to a buďte príkladom pre svoje okolie. Choroby vás budú obchádzať.

ŠKORPIÓN 24. 10. – 22. 11.

V roku 2020 sa vám podarilo obnoviť vzťahy so starými priateľmi, zabudnúť na šarvátky a vzťahové bariéry a k tomu si udržať prácu. Začínajúce obdobie sa ponesie v pokojnom duchu, výrazné zmeny môžu nastať až v jesenných mesiacoch.

Kariéra: Svoju prácu robíte dobre a šéf je s vami spokojný. Dokážete sa obracať a robota vám nesmrdí, takže sa o svoju pozíciu obávať nemusíte. Ak však chcete vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a popracovať na kariérnom postupe, pokojne sa uchádzajte o vyššiu pozíciu. Hviezdy vám tento rok prajú.

Vzťahy: S láskou to nebude príliš ružové, hrozí, že s partnerom zájdete do stereotypu. Ak svoju spriaznenú polovičku ešte nemáte, nezmení sa to pravdepodobne ani tento rok. Rodina vás však podrží.

Zdravie: Mali by ste sa vyvarovať nadmerného konzumovania sladených jedál a nápojov. Neprospieva to vášmu tráviacemu systému ani nálade.

STRELEC 23. 11. – 21. 12.

Vlani sa vám podarili urobiť veľké životné zmeny. Váš život sa postupne dostal do zabehnutých koľají a bude to tak i naďalej pokračovať. Žiadne šokové terapie už čakať nemusíte.

Kariéra: Pracovné problémy povyšujete nad hranicu, ktorú si zaslúžia. Zvoľnite tempo, pokúste sa nevnímať veci ako tragické a bude sa vám pracovať ľahšie.

Vzťahy: Utrasú sa vzťahy s vašimi známymi, ktoré sa minulý rok podarilo naštrbiť. Najmä v lete budete zažívať veľmi príjemné chvíle.

Zdravie: Dávajte si pozor na ľahšie úrazy, ako sú popáleniny pri sporáku či pošmyknutia. Nič vážne vám nehrozí, no držte sa radšej zásady – pomaly ďalej zájdeš.

KOZOROŽEC 22. 12. – 20. 1.

Vaša tvrdohlavosť a cieľavedomosť sa opäť prejaví i v tomto roku. Bude stáť za mnohými rozhodnutiami, ktoré urobíte. Niektoré z nich budú správne, no tie radikálnejšie by ste si predsa len mali dvakrát premyslieť.

Kariéra: Bude sa vám mimoriadne dariť. Vďaka lepšiemu finančnému ohodnoteniu splatíte dlh, ktorý ste naakumulovali, a budete sa preto cítiť omnoho lepšie ako vlani.

Vzťahy: Urobili ste, čo sa dalo, no napriek tomu máte pocit, že ste zasa najhorší. Je to len pocit, okolie vás totiž obdivuje a bude to tak i tento rok. Pre mnohých sa stanete inšpiráciou pre svoju húževnatosť. Lásku vám však tento rok hviezdy neprinesú.

Zdravie: Mali by ste sa začať mierniť v konzumácii návykových látok, ako je cukor, alkohol či cigarety. Sami na sebe cítite, že vás zvnútra likvidujú a prispievajú k rýchlejšiemu starnutiu.

VODNÁR 21. 1. – 19. 2.

Minulý rok ste si konečne zariadili svoj pokoj. Teraz to všetko zúročíte a bude sa vám dobre žiť.

Kariéra: Čaká vás pohodový rok bez väčších zmien, postupov, ale aj prepustení. Tak či tak nič zadarmo nedostanete, preto sa snažte rovnako ako doteraz.

Vzťahy: Môže sa stať, že vás postretnú výrazné zmeny vo forme rozchodov či ukončení priateľstiev. Nezabúdajte, všetko je tak, ako má byť.

Zdravie: Telesná schránka bude fungovať takmer na sto percent, no čo duša? Trocha relaxu by vám nezaškodilo. Choďte do prírody.

RYBY 20. 2. – 20. 3.

Prajete si dobrý rok, počas ktorého už konečne nebudete musieť riešiť žiadne komplikácie. Musíte sa o to však pričiniť i vlastnou silou a vysielať do sveta pozitívnu energiu.

Kariéra: Urobte si týždeň voľna, počas ktorého nebudete musieť myslieť na prácu. Nikto nie je nenahraditeľný a vám to len prospeje. Nadriadení vedia, že svoju prácu robíte dobre.

Vzťahy: Partner vás koncom roka možno trochu potrápi, no aj tak s ním trpezlivosť nestratíte. Uvedomujete si, že je pre vás jedinečný a lepšieho by ste ťažko našli.

Zdravie: Ak nebudete dbať na zdravú stravu, čoskoro sa to prejaví na vašej pleti. V roku 2021 by ste si mali dať záväzok, že slanina, čokoláda alebo čipsy patria na stôl len raz za čas.

(red)

451 Shares

Najnovšie správy

Dnes je streda 21. februára. Tento deň je Medzinárodným dňom turistických sprievodcov a Medzinárodným dňom materského jazyka. Meniny má Eleonóra.
  • 21.02.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 21. februára 2024
Meniny má Eleonóra, zajtra Etela