Vianočná súťaž v Axis Medical Centre

  • Piešťanský týždeň / Nezaradené / Kultúra a spoločnosť / Spravodajstvo
  • 17. decembra 2020, 16:51

Neurorehabilitačné centrum AXIS, ktoré sa špecializuje na deti a dospelých s pohybovými problémami usporiadalo Vianočnú Súťaž. Zúčastniť sa jej mohol ktokoľvek na facebookovej stránke Axis, pričom skoro 2000 z nich dostalo možnosť obdarovať tých, ktorých zdravotný stav si vyžaduje pohybovú a rečovú rehabilitáciu s individuálnym prístupom.

Napriek tomu, že pravidlá súťaže boli jednoduché, výhry sú pozoruhodné. Svojim novým majiteľom sa dostali prostredníctvom losovania dňa 15. decembra 2020. Slávnostného vyhlásenia výsledkov sa zúčastnili: konateľ spoločnosti Axis PhDr. Roman Bas, garantka odborných terapií PaedDr. Adelaida Fábianová, hlavná sestra Bc. Lenka Romančíková, medicínsky riaditeľ MD. Dmitri Kolesnikov a  riaditeľ detského domova v Piešťanoch Ing. Pavol Vatrt. Na správnosť losovania dohliadala pani advokátka Mgr. Magdaléna Šedová, zapisovateľkou bola PaedDr. Zuzana Šmachová.

Veríme, že výhra v podobe dvoch rehabilitačných pobytov, dvoch poukazov v hodnote 1000 eur a dvoch poukazov v hodnote 500 eur urobili obdarovaným veľkú radosť a vliali nádej na zlepšenie ich zdravotného stavu v kolektíve skúseného tímu odborníkov s dlhoročnou praxou.

Veľkosť charitatívneho rozmeru podčiarkuje i skutočnosť, že súťaže sa zúčastnili mnohí ľudia s veľkým srdcom, ktorí si priali pomôcť tým, ktorí ju potrebujú aj napriek tomu že sa osobne nepoznajú. Poďakovanie patrí všetkým zúčastneným a v neposlednom rade výhradnému sponzorovi súťaže – Axis Medical Center.

64 Shares

Najnovšie správy

Dnes je streda 16. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom afrického dieťaťa. Meniny má Blanka, Bianka.
  • 16.06.2021, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 16. júna 2021
Meniny má Bianka, Blanka, zajtra Adolf