Pomáhali vodičovi a zachraňovali muža, ktorý chcel skočiť z okna

Príslušníci Hasičského a záchranného zboru v Piešťanoch vyrážali za posledných sedem dní k riešeniu dvoch krízových situácií.

Hasiči asistovali pri dopravnej nehode na diaľnici. (Autor: OR HaZZ Piešťany)

V nedeľu 15. novembra krátko pred jedenástou večer ich privolali do centra kúpeľného mesta, kde muž v zamknutom byte hrozil, že vyskočí z piateho poschodia z okna. Na mieste bola prítomná i hliadka mestskej polície či policajný psychológ. Ten následne muža prehovoril a on nakoniec záchranárom dvere dobrovoľne otvoril. Nešťastníka si do starostlivosti prevzali zdravotníci.

Vo štvrtok 19. novembra podvečer hasičov privolali k dopravnej nehode na diaľnici len kúsok za Piešťanmi v smere na Trnavu. Došlo tu ku kolízii medzi osobným a nákladným autom. Vodičovi v šoku poskytli hasiči predlekársku starostlivosť a následne asistovali diaľničným policajtom pri zdokumentovaní nehody. Odniesli si to, našťastie, len vozidlá a zúčastneným osobám sa nič vážnejšie nestalo.

8 Shares

Najnovšie správy

Polícia za minulý rok evidovala na Slovensku 3,3 milióna motorových vozidiel, za desať rokov tak ich počet narástol o 43…
  • 16.01.2021, 13:18
  • Piešťanský týždeň / Nezaradené / Spravodajstvo
Chrumkavé - a predsa šťavnaté - také sú tvarohové fánky. Vyskúšajte si ich zhotoviť.
  • 16.01.2021, 08:00
  • Piešťanský týždeň / Recepty / Nezaradené / Región
sobota, 16. januára 2021
Meniny má Kristína, zajtra Nataša