Horná Streda: Polícia pokutovala 19-ročného vodiča, namerali mu rýchlosť 201 km/h

  • Piešťanský týždeň / Nezaradené / Spravodajstvo
  • 21. novembra 2020, 13:16

Polícia upozorňuje motoristov, že v kontrolách merania rýchlosti jazdy bude aj naďalej pokračovať na celom území Trenčianskeho kraja.


Trenčianski diaľniční policajti v katastri obce Horná Streda, okr. Nové Mesto nad Váhom namerali vodiča v čase cca o 20.05 hod., ktorý „viac dupol na plynový pedál“. (Autor: KR PZ TN)

Trenčianski diaľniční policajti namerali v katastri obce Horná Streda v okrese Nové Mesto nad Váhom 19-ročnému vodičovi rýchlosť 201 km/h. Ako informuje polícia na sociálnej sieti, vodič prekročil maximálnu povolenú rýchlosť v danom úseku o 71 km/h. V tejto súvislosti mu bola udelená pokuta 800 eur.

„Opakovane upozorňujeme motoristov, že v kontrolách merania rýchlosti jazdy budeme aj naďalej pokračovať na celom území Trenčianskeho kraja. Štatistiky dopravnej nehodovosti jasne ukazujú, že rýchlosť jazdy patrí medzi jednu z najčastejších príčin zavinenia dopravných nehôd,“ avizovala polícia.

sita

212 Shares

Najnovšie správy

Polícia upozorňuje účastníkov premávky, aby zvýšili opatrnosť na cestách a prispôsobili svoju jazdu poveternostným podmienkam a stavu vozovky. Zároveň žiada…
  • 03.12.2020, 08:52
  • Spravodajstvo
Niektoré sú otvorené od minulého týždňa, iné o čosi dlhšie. Každá z nich však ponúka čosi, čo by vás mohlo…
  • 03.12.2020, 00:02
  • Kultúra a spoločnosť / Výstavy / Piešťany
štvrtok, 3. decembra 2020
Meniny má Oldrich, zajtra Barbora