Kotlebov poslanec Beluský z Piešťan má pozitívny test na koronavírus

  • Piešťany / Spravodajstvo
  • 23. októbra 2020, 17:04

Ešte včera Marian Kotleba, predseda opozičnej strany Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko informoval, že je pozitívny na nový koronavírus. Dnes už nákazu potvrdili aj ďalším poslancom, medzi ktorými je aj Kotlebovec Martin Beluský z Piešťan.

Foto: FB Martin Beluský - poslanec NRSR

Poslanec Národnej rady SR za stranu Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS) Martin Beluský, ktorý je rodákom z Piešťan, mal po dnešnom testovaní antigénovým testom pozitívny výsledok na ochorenie COVID-19. Agentúre SITA to potvrdil priamo Beluský.

Agentúre SITA blízky zdroj potvrdil, že pozitívny výsledok majú aj poslanci Magdaléna Sulanová a Andrej Medvecký (obaja ĽSNS).

Poslanci parlamentu sa dnes boli dať otestovať v Nemocnici sv. Michala v Bratislave. Predseda zákonodarného zboru Boris Kollár (Sme rodina) prerušil 16. schôdzu národnej rady do utorka 27. októbra do 9:00.

Vo štvrtok 22. októbra večer predseda strany ĽSNS Marian Kotleba na sociálnej sieti informoval, že mal pozitívny test na koronavírus.

SITA

107 Shares

Najnovšie správy

Školy na Slovensku sa nikdy celoplošne nezavrú. Prisľúbila to na tlačovom brífingu koaličných strán poslankyňa Národnej rady SR Anna Zemanová…
  • 28.07.2021, 00:01
  • Spravodajstvo
Približne mesiac trvajúca obnova detského ihriska na Javorovej ulici v Piešťanoch sa skončila. Jej výsledkom je farebné, pútavé, ale najmä…
  • 28.07.2021, 00:02
  • Piešťany / Spravodajstvo
streda, 28. júla 2021
Meniny má Krištof, zajtra Marta