Kotlebov poslanec Beluský z Piešťan má pozitívny test na koronavírus

  • Piešťany / Spravodajstvo
  • 23. októbra 2020, 17:04

Ešte včera Marian Kotleba, predseda opozičnej strany Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko informoval, že je pozitívny na nový koronavírus. Dnes už nákazu potvrdili aj ďalším poslancom, medzi ktorými je aj Kotlebovec Martin Beluský z Piešťan.

Foto: FB Martin Beluský - poslanec NRSR

Poslanec Národnej rady SR za stranu Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS) Martin Beluský, ktorý je rodákom z Piešťan, mal po dnešnom testovaní antigénovým testom pozitívny výsledok na ochorenie COVID-19. Agentúre SITA to potvrdil priamo Beluský.

Agentúre SITA blízky zdroj potvrdil, že pozitívny výsledok majú aj poslanci Magdaléna Sulanová a Andrej Medvecký (obaja ĽSNS).

Poslanci parlamentu sa dnes boli dať otestovať v Nemocnici sv. Michala v Bratislave. Predseda zákonodarného zboru Boris Kollár (Sme rodina) prerušil 16. schôdzu národnej rady do utorka 27. októbra do 9:00.

Vo štvrtok 22. októbra večer predseda strany ĽSNS Marian Kotleba na sociálnej sieti informoval, že mal pozitívny test na koronavírus.

SITA

107 Shares

Najnovšie správy

Piešťanskí hasiči zasahovali pri tragickom požiari v Ostrove, lovili utopené auto v potoku Dubová, asistovali zdravotníkom pri znesení pacientov do…
  • 01.12.2020, 00:02
  • Piešťany / Spravodajstvo / Región
V aktuálnom vydaní Piešťanského týždňa, ktorý je už v predaji nájdete množstvo najmä regionálnych udalostí.
  • 01.12.2020, 08:00
  • Piešťanský týždeň / Spravodajstvo
utorok, 1. decembra 2020
Meniny má Edmund, zajtra Bibiána