V Piešťanoch otvárajú aj druhú Top Ligu

Nová sezóne Niké TOP ligy v malom futbale sa nezadržateľne blíži. V snahe urobiť súťaž najdostupnejšiu a najzaujímavejšiu pre čo najviac tímov a rozhodli Piešťanoch, spustiť registrácie do 2. Niké TOP ligy.

Ilustr. foto © TOP liga Piešťany

Snahou súťaže bolo odjakživa dať možnosť zahrať si malý futbal čo najväčšiemu množstvu ľudí. Z dôvodu vysokej kvality 1.Niké TOP ligy v Piešťanoch, keď za tímy hrajú viacerí veľmi dobrí hráči, často aj so skúsenosťami z najvyššej ligy,  sa organizátori rozhodli spustiť registrácie aj do ligy, ktorá bude dostupná aj rekreačným hráčom.

Rovnaké úrovne líg už dlhšie fungujú v Bratislave, Trnave a Nitre a ligy sa tešia veľkej priazni a obľube hráčov, keďže je to ideálna voľba pre tímy, ktoré si chcú z chuti zahrať malý futbal alebo aj pre nové tímy, ktoré sa s malým futbalom zoznamujú. Možno práve druhá liga môže byť odrazovým mostíkom k vybudovaniu silného tímu, ktorý sa časom dostane do prvej ligy a bude hrať vyrovnané zápasy s tými najlepšími.

Rovnako je ešte stále možné prihlásiť sa aj do 1. Niké Top Ligy v Piešťanoch. Všetky podstatné informácie sú k dispozícii na oficiálnom webe súťaže www.topliga.sk.

3 Shares

Najnovšie správy

utorok, 29. septembra 2020
Meniny má Michal, Michaela, zajtra Jarolím