Opitá seniorka skončila s autom v poli

  • Krimi / Spravodajstvo / Región
  • 27. augusta 2020, 08:15

Šesťdesiatsedem ročná vodička Peugeotu 206 z okresu Piešťany išla v smere od Trebatíc na Piešťany. V zákrute nezvládla riadenie a skončila v poli.

Seniorka sadla za volant opitá a s autom vyletela do pola (Autor: KR PZ Trnava)

Hliadka obvodného oddelenia ju podrobila dychovej skúške na alkohol, ktorá bola pozitívna. Policajti jej namerali 0,75 mg/l, čo je v prepočte 1,56 ‰.

Obmedzili ju na osobnej slobode a keďže bola bezprostredne prichytená pri páchaní trestného činu, bola realizovaná v tzv. superrýchlom konaní. V cele policajného zaistenia čaká na rozhodnutie súdu.

Riadne pod čapicou mal aj 34 ročný vodič Peugeotu 206 z Nového Mesta nad Váhom. Hliadka Obvodného oddelenia PZ Vrbové ho v utorok večer zastavila a kontrolovala v obci Prašník. Nafúkal 1,69 mg/l, čo je v prepočte 3,52 ‰. Aj on skončil v policajnej cele.

TS KR PZ Trnava

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 9. mája. Tento deň je Dňom Európy a Európskym dňom opery. Meniny má Roland.
  • 09.05.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je sobota 10. mája. Tento deň je Svetovým dňom pohybu ku zdraviu. Meniny má Viktória.
  • 10.05.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je štvrtok 8. mája. Tento deň je Dňom víťazstva nad fašizmom a Svetovým dňom červeného kríža. Meniny má Ingrida.
  • 08.05.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 10. mája 2025
Meniny má Viktória, zajtra Blažena