Grape priniesol festivalovú atmosféru do centra Piešťan

Piešťanský mestský park sa v uplynulých dňoch premenil na Park duševného zdravia. Postarali sa o to organizátori obľúbeného Grape festivalu, ktorý sa tento rok pre hygienické opatrenia súvisiace s koronakrízou nemohol uskutočniť vo svojich štandardných rozmeroch. Namiesto neho však vznikla festivalová zóna priamo v srdci Piešťan.

Mini Grejp v Piešťanoch. Foto: am

Nielen hudba, jedlo a nápoje, ale aj humor, hry, súťaže a oddychová zóna. To všetko priniesla do mestského parku malá verzia festivalu Grape, ktorý potrvá ešte celú sobotu.

O 14.00 h vystúpia na pódium Hudobného pavilónu komici zo Silných rečí, potom si budete môcť pozrieť dokument 10 rokov Grejpu. O 16.30 h sa v diskusii s Marekom Madrom, psychológom a programovým riaditeľom Občianskeho združenia IPčko dozviete, prečo je dôležité starať sa o dušu a ako jednoducho môžete požiadať o pomoc, ak to sami nezvládate. Ľudia z IPčka budú tiež počas celej soboty pripravení poradiť vám, ak sa nachádzate v zložitej životnej situácii, alebo sa potrebujete vyrozprávať.

Hudobný program pokračuje aj dnes. Pred Domom umenia vystúpia Medial Banana, Gleb a záver programu bude patriť kapele Billy Barman.

Pozrite si fotogalériu:

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je pondelok 15. apríla. Tento deň je Svetovým dňom umenia. Meniny má Fedor.
  • 15.04.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je sobota 13. apríla. Tento deň je Dňom nespravodlivo stíhaných. Meniny má Aleš.
  • 13.04.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 12. apríla. Tento deň je Svetovým dňom letectva a kozmonautiky. Meniny má Estera.
  • 12.04.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
pondelok, 15. apríla 2024
Meniny má Fedor, zajtra Dana, Danica