Z kolokruhu sa odlúpol okraj asfaltu

Pred časom sme do redakčného e-mailu dostali fotografie zničeného asfaltu z kolokruhu okolo vodnej nádrže Sĺňava. Korčuliarov zaujímalo, čo sa stalo s okrajom chodníka, ktorý sa čiastočne prepadol.

(Autor: mp)

Podľa niektorých to mohlo spôsobiť kosenie. Oslovili sme preto vodohospodárov, ktorí majú v okolí cyklochodníka na starosti zeleň. „V tejto súvislosti je potrebné obrátiť sa na Mesto Piešťany ako správcu komunikácie. Slovenský vodohospodársky podnik je síce správcom pozemkov, ale na základe zmluvy s mestom za využívanie a údržbu komunikácie zodpovedá mesto. Prípadné príčiny poškodenia preveríme,“ odpovedal nám hovorca vodohospodárov Marián Bocák.

Riaditeľka Služieb mesta Piešťany načrtla, že pôvodcom poškodenia mohol byť traktor počas kosenia alebo napríklad auto niektorého z rybárov. „Poškodenie povrchu evidujeme, pôvodcu nepoznáme, ale pokúsime sa ho opraviť. Avšak cyklochodník nemá pevné okraje…“ uviedla riaditeľka Hana Dupkaničová.

Buďte teda na kolokruhu opatrní.

38 Shares

Najnovšie správy

To, že sa máme zdržiavať blízkeho kontaktu s inými ľuďmi vieme. Zostaňte v domácom prostredí, nevychádzajte a dodržiavajte odporúčania Úradu…
  • 29.10.2020, 00:02
  • Spravodajstvo
štvrtok, 29. októbra 2020
Meniny má Klára, zajtra Šimon, Simona