Benátska noc priniesla na Evu dovolenkovú atmosféru

Napriek tomu, že sobotňajšie popoludnie sprevádzali búrky a dážď, počasie sa pred súmrakom umúdrilo a dovolilo Piešťancom vyraziť za dobrou zábavou na druhý breh Váhu. Kúpalisko Eva opäť ožilo hudbou a dovolenkovou atmosférou počas ďalšieho ročníka Benátskej noci.

(Autor: am)

Benátske noci patrili desiatky rokov dozadu k tradičnej súčasti leta na Eve. Po prestávke sa konajú opäť, pričom v sobotu 25. júla návštevníkov večerom sprevádzala piešťanská kapela iX oldies. Páni za hudobnými nástrojmi pripomenuli veľké hity minulého storočia i prelomu milénia, zanôtili slovenské, ale aj mnoho zahraničných piesní. Pomocou nich „vytiahli“ ľudí na parket, a tak sa už necelú hodinu po začiatku podujatia priamo pod reproduktormi schuti tancovalo.

Okrem tanca a dobrej hudby si návštevníci mohli zajesť klobásku a dať si k nej pivo či kofolu. S výhľadom na osvetlený bazén Evy, ktorá tento rok tiahne už 86. sezónu, si užili letný večer plný spomienok na časy strávené na tomto legendárnom kúpalisku.

24 Shares

Najnovšie správy

Na Slovensko dorazila v utorok 28. júla rozsiahla búrková línia. Sprevádzali ju mimoriadne silné nárazy vetra a prívalové zrážky. Stromy…
  • 04.08.2020, 10:52
  • Piešťanský týždeň / počasie / Spravodajstvo / Región
V aktuálnom vydaní Piešťanského týždňa, ktorý je v predaji od utorka nájdete množstvo najmä regionálnych udalostí. 
  • 04.08.2020, 09:16
  • Piešťanský týždeň / Spravodajstvo
utorok, 4. augusta 2020
Meniny má Dominik, Dominika, zajtra Hortenzia