Za Lodenicou sa rozhorel suchý porast

Piešťanskí hasiči v uplynulom týždni hasili požiar za Lodenicou, zasahovali pri nehode motocyklistu, ktorý nabúral do auta a ušiel, odpratávali z ciest padnuté stromy v Piešťanoch aj v obci Banka a likvidovali olejovú škvrnu v Moravanoch nad Váhom.

Piešťanskí hasiči hasili požiar medzi Lodenicou a drahovskou haťou. (Autor: OR HaZZ Piešťany)

Na Panenskej ulici v Piešťanoch nabúral v utorok 7. júla v noci do odstaveného auta neznámy motocyklista. Jeho odtlačky a stopy DNA si z inkriminovaného miesta vzali kriminalisti. K prípadu zavolali aj hasičov, ktorí tu vykonali potrebné opatrenia. Prípad polícia vyšetruje.

Za Lodenicou horel vo štvrtok 9. júla suchý porast na svahu. Požiar s rozlohou asi desať metrov štvorcových uhasili hasiči pomocou vysokotlakového prúdu vody, zasahovali na štvorkolke.

Cez celú cestu pod Červenou vežou bol v piatok 10. júla padnutý strom. Čiastočne ho odstránili okoloidúci ľudia, cestu dočistili a uvoľnili hasiči.

Pri kúpalisku Eva sa na zmrzlinový stánok zrútil v sobotu 11. júla popoludní nalomený konár stromu. Hrozilo, že hrubý konár nielenže poškodí vedenie, ale aj mraziarenské zariadenie, preto ho hasiči odstránili.

Na Výtockej ceste v Moravanoch nad Váhom vytekal v nedeľu 12. júla olej z poškodenej olejovej vane auta. Olejová stopa bola na úseku asi dvesto metrov, hasiči ju odstránili.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je pondelok 15. apríla. Tento deň je Svetovým dňom umenia. Meniny má Fedor.
  • 15.04.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je sobota 13. apríla. Tento deň je Dňom nespravodlivo stíhaných. Meniny má Aleš.
  • 13.04.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 12. apríla. Tento deň je Svetovým dňom letectva a kozmonautiky. Meniny má Estera.
  • 12.04.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
pondelok, 15. apríla 2024
Meniny má Fedor, zajtra Dana, Danica