Výbornú sezónu Šimovej v USA prekazil koronavírus

Piešťanská tenistka Tatiana Šimová má za sebou druhý rok v USA, kde aktuálne pôsobí na floridskej ASA College v Miami na Floride. Po výborných výkonoch v prvom ročníku sa jej za oceánom darilo aj v tom druhom.

Piešťanka Tatiana Šimová dosahuje v USA výborné výsledky. © archív T. Šimovej

Už vo svojom premiérovom roku v USA sa jej náramne darilo, keď po výborných výsledkoch získala ocenenie nováčik roka v USA i v regióne Florida. Na to nadviazala aj vo svojom druhom ročníku, v ktorom pôsobila na rovnakej univerzite. „Vyhrala som regionálne majstrovstvá v USA vo dvojhre aj vo štvorhre i celonárodne majstrovstvá vo dvojhre. Taktiež som bola v Kalifornii na najväčšom univerzitnom turnaji s najlepšími školami a v rebríčku mi patrilo prvé miesto vo dvojhre. Bohužiaľ sa sezóna z dôvodu koronavírusu skončila skôr ako mala. Napriek tomu som získala ocenenie pre druháka roka,“ priblížila nám svoj výpočet úspechov talentovaná piešťanská tenistka, ktorá v ďalšom ročníku zmení univerzitu a bude pôsobiť na University of Louisville.

Obsiahly rozhovor s Tatianou Šimovou vám prinesieme v Piešťanskom týždni č. 30.

42 Shares

Najnovšie správy

Pred dvomi týždňami sme v Piešťanskom týždni uverejnili sériu fotografií, na ktorých sme zachytili výtlky na cestách v Piešťanoch. Netrvalo…
  • 04.03.2021, 00:02
  • Piešťany / Spravodajstvo
štvrtok, 4. marca 2021
Meniny má Kazimír, zajtra Fridrich