Neporiadok vyviezol k zdroju vody

  • Piešťany / Spravodajstvo / Región
  • 9. júla 2020, 00:01

Ešte pred asi týždňom bola v piešťanskom priemyselnom areáli na poľnej ceste hneď vedľa informačnej tabule hovoriacej o zdroji vody vyhodená skládka komunálneho odpadu. Ďalšia tabuľa, čo tam stojí, je zákazová – nik tam nesmie nič vyvážať!

Odpad ktosi vyviezol do polí, pričom na začiatku poľnej cesty je tabuľa hovoriaca o zdroji pitnej vody. (Autor: čitateľ)

„Niekto zrejme doma prestavoval byt či dom a haraburdy z prerábky vyviezol načierno na poľnú cestu, ktorá slúži nielen poľnohospodárom, ale aj ľuďom z blízkej obytnej štvrte na voľnočasové aktivity. Behajú tadiaľ bežci, prechádzajú sa psičkári, dokonca v čase koronakrízy som tam stretol aj rodinu, ktorá tisla na invalidnom vozíčku svojho syna. Čo je ale absolútne poburujúce – ten hlupák vyhodil odpad rovno do oblasti chránenej, pretože sa tu nachádza zdroj pitnej vody,“ uviedol čitateľ Piešťanského týždňa.

Zároveň však zmierlivo dodal: „Chcem veľmi pekne poďakovať ľuďom, ktorí skládku odpratali. Neviem, či to boli pracovníci Služieb mesta Piešťany, poľnohospodári, smetiari či niekto z mesta, v každom prípade mu patrí moja veľká vďaka. A ten, ktorý to tam vyhodil, sa môže hanbiť, veď vzdušnou čiarou ani nie kilometer to má do zberného dvora.“ 

20 Shares

Najnovšie správy

piatok, 14. augusta 2020
Meniny má Mojmír, zajtra Marcela