Osobné auto skončilo na streche pri obci Kočín-Lančár

  • Piešťany / Spravodajstvo / Región
  • 7. júla 2020, 00:01

Prázdniny sa v našom regióne začali tragicky. Len päť dní po vysvedčení zahynula pri dopravnej nehode v obci Banka šestnásťročná dievčina. Na cestu padali aj stromy, osobné auto skončilo na streche pri obci Kočín-Lančár.

V katastri obce Kočín-Lančár sa auto prevrátilo na strechu. (Autor: OR HaZZ Piešťany)

Hneď v prvý júlový deň spadol na cestu v obci Prašník strom. Hasiči prekážku, ktorá bránila vodičom v jednom jazdnom pruhu, popílili a odstránili.

V stredu 2. júla horel odpad pri parkovisku v Trebaticiach neďaleko motokárovej dráhy. Požiar na ploche približne osem metrov štvorcových hasiči uhasili vysokotlakovým prúdom vody a lopatami.

Tragická nedeľa – tak by sa dal nazvať deň, ktorý zažili piešťanskí hasiči v službe, keď vyrážali štyrikrát so zapnutou sirénou k rôznym udalostiam. Jedna sa skončila tragicky. Ide o nehodu dvoch motorových vozidiel a 16-ročnej dievčiny na Banke, ktorá sa skončila smrťou dievčaťa. K udalosti došlo o siedmej hodine večer.

V ten istý deň skončilo jedno osobné auto na streche pri obci Kočín-Lančár. Dve zranené osoby odviezli záchranári. Hasiči vykonali na aute protipožiarne opatrenia a vytečené prevádzkové kvapaliny zlikvidovali vapexom. O vozidlo sa postarala odťahová služba.

Hasiči vyrážali v nedeľu aj k dlhej naftovej škvrne na Krajinskom moste, ktorá pochádzala z auta s technickou poruchou. Naftu odstránili.

V pondelok 6. júla horel pri reštaurácii Centrál na Winterovej ulici v Piešťanoch ulici kontajner. Hasiči požiar dohasili vysokotlakovým prúdom vody.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 12. apríla. Tento deň je Svetovým dňom letectva a kozmonautiky. Meniny má Estera.
  • 12.04.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je sobota 13. apríla. Tento deň je Dňom nespravodlivo stíhaných. Meniny má Aleš.
  • 13.04.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
nedeľa, 14. apríla 2024
Meniny má Justína, zajtra Fedor