Boli ste už tento rok na Eve?

Piešťanské kúpalisko Eva spustilo svoju 86. sezónu pred viac ako dvomi týždňami. Po prvý raz návštevníci prešli jej bránami v sobotu 20. júna a odvtedy sa do tamojších priestorov stihli vrátiť milovníci slnka, vody a relaxu.

Záver týždňa bude najpríjemnejší pri vode

Na kúpalisku sa pripravovali, že návštevníkom budú od jeho otvorenia pri vstupe merať teplotu, napokon to robiť nemusia. Toto nariadenie bolo tesne pred samotným otvorením zrušené, niektoré ďalšie však zostali. Pri vstupe je napríklad umiestnená dezinfekcia, zamestnanci musia častejšie vykonávať sanitu, dezinfekciu dotykových plôch a v rovine odporúčaní zostalo dodržiavanie dvojmetrových odstupov medzi jednotlivými skupinami ľudí.

Podľa prevádzkovateľa Jána Adamkoviča sa 86. sezóna začala opatrne a zatiaľ nedosahuje minuloročných rozmerov: „Ľudia majú stále obavy, ale začína sa to už vylepšovať, tak dúfam, že sa nič nepokazí a v tomto trende budeme pokračovať.“

Eva je aj toto leto, teda v júli a auguste, otvorená od 10.00 do 19.00 h. Medzi siedmou a ôsmou ráno je čas vyhradený na kondičné plávanie. Celodenné vstupné je 5,50 eur pre dospelých, 3,50 eur pre deti od 6 do 15 rokov, seniorov a ZŤP. Deti do 6 rokov majú vstup zadarmo. Po 16. hodine platia dospelí o dve eurá menej, deti 2,50 a seniori či ZŤP tri eurá. Otvorené sú všetky tri bazény, teda veľký plavecký, detský i relaxačný s teplou vodou. 

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je sobota 27. júna. Tento deň je Svetový dňom rybárstva. V roku 1870 sa vo Vrbovom narodil biskup Pavol…
  • 27.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 27. júna 2026
Meniny má Ladislav, Ladislava, zajtra Beáta