Koronavírus: pribudli deviati

  • Piešťanský týždeň / Piešťany / Spravodajstvo
  • 17. júna 2020, 09:52

V utorok pribudlo deväť pozitívnych prípadov ochorenia Covid-19. Národné centrum zdravotníckych informácií o tom informovalo na webe covid-19.nczisk.sk. Počet ľudí s potvrdeným koronavírusom tak na Slovensku stúpol na 1 561.

Testovanie na prítomnosť COVID-19. (Autor: Viera Dusíková)

V utorok sa urobilo 1 163 testov, laboratóriá spolu otestovali už takmer 199-tisíc vzoriek. Nepribudlo žiadne úmrtie, vyliečilo sa však ďalších 11 pacientov. Počet ľudí, ktorí prekonali koronavírus, tak stúpol na 1 437. Na Slovensku tak je aktuálne 96 aktívnych prípadov.

sita

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 27. júna. Tento deň je Svetový dňom rybárstva. V roku 1870 sa vo Vrbovom narodil biskup Pavol…
  • 27.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 27. júna 2026
Meniny má Ladislav, Ladislava, zajtra Beáta