Vrbovčania spoločne čistili svoje mesto

Spoločne priložili ruky k dielu a svoje mesto opäť o čosi skrášlili. Do ulíc Vrbového vyrazili zástupcovia viacerých miestnych organizácií, aby ho vyčistili.

Miestni vzali nástroje do rúk a pomohli skrášliť svoje mestečko. (Autor: FB CZ ECAV Vrbové)

V rámci akcie s názvom Za čistejšie a krajšie Vrbové podali pomocnú ruku viacerí. Medzi tými, ktorí vzali do rúk náradie či metly, bola i primátorka mesta Ema Maggiová s niekoľkými pracovníkmi mestského úradu. Roboty sa chopili aj členky a členovia Jednoty dôchodcov Slovenska a Únie žien Slovenska pod záštitou Márie Madžovej či mládež a cirkevníci pod vedením evanjelickej farárky Dany Murínovej. Pomocnú ruku podali ženy z katolíckej farnosti i farár Jaroslav Hanzlík.

Za ochotu pracovať a urobiť mestečko pod šikmou vežou opäť krajším miestom patrí vďaka aj ďalším ochotným dobrovoľníkom.

97 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 2. júla. Tento deň je Svetovým dňom UFO. Meniny má Berta.
  • 02.07.2020, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Rovno v nedeľu, keď mali Pobedimčania cestu do kostola, im chodník zahatal odlomený konár stromu. Starosta preto požiadal miestnych hasičov,…
  • 02.07.2020, 00:02
  • Spravodajstvo / Región
O riešení dopravy v Hlohovci rokovali trnavský župan Jozef Viskupič a primátor Hlohovca Miroslav Kollár s ministrom dopravy Andrejom Doležalom.
  • 01.07.2020, 16:03
  • Piešťanský týždeň / Cestovanie / Kraj / Spravodajstvo
štvrtok, 2. júla 2020
Meniny má Berta, zajtra Miloslav