Jeden z anjelov prišiel aj k nám

Prišla rovno k našej bráne a doniesla rúška pre mojich najmilších. Bola prvá, a preto si jej čin nesmierne vážim. Ani sme sa neobjali ako zvyčajne a nepodali si ruky. A keď sme sa chceli spolu odfotiť, náš sused, ktorý práve obstrihával v predzáhradke akýsi kríček, sa bál chytiť aj môj fotoaparát. Veď čo ak práve ja mám koronavírus? Kašľala som statočne.

(Autor: vd)

No ona – dáma v červenom kabátiku s kožušinkou a rúškom – sa nebála. Tie rúška mi podala, pritisla sa ku mne a urobili sme si selfíčko. Zdržala sa len pár minút. Ešte mi podala škatuľku s antibiotikami, povedala zopár inštrukcií, ako ich užívať, a potom zamávala a odfrčala za ďalšími, ktorí potrebovali jej rúška. Vďaka, Danielka. A ak ťa aj dnes bolí koleno, ktoré si si rozbila na pochôdzke za dobročinnosťou, verím, že ti ho má kto pofúkať a čoskoro sa zahojí. Ja ti posielam vzdušný pozdrav a veľké Ďakujem. 

Viera

Danielka, ďakujem ti za rúška aj lieky!

50 Shares

Najnovšie správy

Som čašníčka. Ako drvivá väčšina všetkých barmanov či čašníkov, aj ja som mala s majiteľom uzatvorenú pracovnú zmluvu formou dohody.…
  • 04.04.2020, 07:34
  • Piešťany / Spravodajstvo / Blogy
Dnes je sobota 4. apríla. Tento deň je Medzinárodným dňom bez násilia a Medzinárodným dňom proti nášľapným mínam a na…
  • 04.04.2020, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 4. apríla 2020
Meniny má Izidor, Izidora, zajtra Miroslava