Trnavská cyklistická liga posúva štart 26. ročníka

  • Šport / Ostatné športy
  • 25. marca 2020, 10:01

Aj séria amatérskych cyklistických pretekov Trnavská cyklistická liga z dôvodu opatrení súvisiacich s koronavírusom musí posunúť štart sezóny 2020, ktorá bude v poradí už 26. v histórii.

TCL sa teší veľkej obľube u cyklistických nadšencov. © TCL

„Vzhľadom na aktuálnu situáciu v súvislosti s pandémiou koronavírusu sme nútení posunúť štart 26. ročníka TCL predbežne na máj. Aprílové kolá sa zrušia, prípadne nahradia. O ďalších zmenách Vás budeme priebežne informovať. Táto situácia nás veľmi mrzí, ale zabránenie ďalšieho šírenia koronavírusu považujeme za najaktuálnejšiu tému dnešných dní.Ďakujeme Vám za pochopenie a veríme, že nám aj naďalej zachováte svoju priazeň. Tešíme sa na skoré stretnutie. Športu zdar a veľa zdravia!,“ uvádzajú organizátori v tlačovej správe na oficiálnom webe TCL.

Trnavská cyklistická liga (TCL) má už dlhoročnú tradíciu. Počas jej 25. ročnej histórie sa jej zúčastnili stovky cyklistov z Trnavy, blízkeho i vzdialenejšieho okolia či Európy. Pravidelne sa jej zúčasťňujú aj cyklistickí nadšenci z piešťanského regiónu. Dáva príležitosť športujúcej mládeži a širokej verejnosti v seniorskom veku zmysluplne využiť voľný čas a zvyšovať si vytrvalostnú kondíciu.

7 Shares

Najnovšie správy

Toto leto sa v kaštieli v Moravanoch nad Váhom uskutoční tretí ročník medzinárodnej umeleckej výstavy Artrooms Moravany 3 - témou…
  • 12.04.2021, 10:00
  • Kultúra a spoločnosť / Podujatia / Výstavy / Región
Tento rok sa študenti z Gymnázia Pierra de Couberina v Piešťanoch opäť zapojili do celoslovenskej súťaže René Anasoft litera gymnazistov…
  • 12.04.2021, 00:02
  • Mladí dnes / Školy / Piešťany
pondelok, 12. apríla 2021
Meniny má Estera, zajtra Aleš