City Fest 2020 je zrušený

Obľúbený festival City Fest, ktorý v uplynulých rokoch priniesol do centra Piešťan zvučné mená slovenskej i českej hudobnej scény sa tento rok neskutoční. Informovali o tom organizátori prostredníctvom svojho Facebooku.

Foto: am

Festival, ktorý sa už roky koná v máji na Námestí slobody v Piešťanoch a je už stabilnou súčasťou bohatej jarnej ponuky podujatí v kúpeľnom meste, tento rok nebude.

„Vážení návštevníci, partneri, spolupracovníci. Vzhľadom na nepredvítateľnosť aktuálne sa vyvíjajúcej situácie s koronavírusom sme sa s ťažkým srdcom rozhodli podujatie Cityfest Piešťany 2020 zrušiť. Po ročných prípravách a tvrdej práci celého tímu a nemalých investíciach to nerobíme radi, ale zdravie je na prvom mieste. Toto riešenie je v tejto situácii voči vám aj našim blízkym to najzodpovednejšie,“ uviedli organizátori, ktorí zároveň svojich priaznivcov požiadali, aby sa správali zodpovedne a spoločne prekonali toto ťažké obdobie zdraví.

Zakúpené lístky je možné vrátiť v sieti Ticketportal.

V minulosti v rámci City Festu vystúpili Horkýže Slíže, Kali, Polemic, Hex, Ego, Miro Jaroš, Zoči Voči, ba dokonca aj česká kapela Lucie a mnoho ďalších.

Organizátori však prezradili, že v roku 2021 sa môžeme tešiť napríklad na vystúpenie Kollárovcov.

51 Shares

Najnovšie správy

Som čašníčka. Ako drvivá väčšina všetkých barmanov či čašníkov, aj ja som mala s majiteľom uzatvorenú pracovnú zmluvu formou dohody.…
  • 04.04.2020, 07:34
  • Piešťany / Spravodajstvo / Blogy
sobota, 4. apríla 2020
Meniny má Izidor, Izidora, zajtra Miroslava