Karanténne centrum je aj v Piešťanoch

Televízia Piešťany dnes priniesla informáciu, že Slovákov, ktorí prileteli zo zahraničia na Pražské letisko Václava Havla odviezli za doprovodu policajného zboru SR v špeciálnych autobusoch do karantény do Piešťan.

Karanténne centrum v Piešťanoch. (Autor: pror)

Podľa informácií TV Piešťany, všetci prevezení z pražského letiska boli ubytovaní v zariadení Ministerstva vnútra v hoteli Signál pri Lodenici. Ako potvrdila hovorkyňa Ministerstva vnútra Silvia Keratová, v hoteli je ubytovaných cca 80 ľudí (plná kapacita) s tým, že stravu pre nich pripravujú priamo v samotnom zariadení.

Ako celý presun popísala jedna z ubytovaných:

V Prahe na letisku nás čakala Slovenska polícia ktorá nás ihneď brala na bok, spísali sme papiere a už nás brali špeciálnym autobusom na Slovensko. Za slovenskými hranicami nás sprevádzali celu cestu 4 policajné autá. Tým pádom nás každý púšťal dopredu. Všetci sme si mysleli, že ideme do povinnej karantény do Gabčíkova a nakoniec sme zastavili v Piešťanoch.  Tak momentálne sme tu. Znova celý personál s nami veľmi pekne zaobchádzal, dostali sme veľmi peknú, čistú izbu s plným vybavením Momentálne počkáme pokým nám spravia testy, ak bude všetko v poriadku prepustia nás do domácej karantény.

Vybavenie hotela Signál

foto: hotelsignal.sk

456 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 24. septembra. Tento deň je Meniny má Ľuboš, Ľubor.
  • 23.09.2020, 23:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 24. septembra 2020
Meniny má Ľubor, zajtra Vladislav