DOMOSS nie je obyčajný obchodný dom, sme súčasťou Piešťan už 30 rokov!

Príbeh DOMOSS-u sa začal písať v roku 1990, keď sa piati kolegovia z VÚSST Piešťany rozhodli postaviť na vlastné nohy a začať podnikať. Ich cieľom bolo zákazníkom ponúknuť kvalitné produkty a služby, ktoré si priali. Tam, kde pred 30 rokmi na Bratislavskej ceste stál malý domček, sa vďaka vytrvalosti, odhodlaniu a hlavne spokojnosti zákazníkov podarilo vybudovať úspešnú slovenskú firmu.

Z trojposchodovej budovy sa DOMOSS rozrástol do veľkého obchodného centra. (Autor: DOMOSS )

Na začiatku bolo 3000 korún

Začiatky neboli jednoduché. Zakladajúci členovia investovali do spustenia firmy 3000 slovenských korún, pracovali popri práci, venovali všetok svoj voľný čas na úkor rodiny a každý ušetrený halier vkladali do podnikania, aby priniesli zákazníkom už vtedy najmodernejšie technológie a výrobky. Zakladajúci členovia si pamätajú, ako ľudia netrpezlivo vyčkávali na dodávky práčok, chladničiek a brali ich priamo z kamióna. Nechceli svoj úspech postaviť len na rýchlo zarobených peniazoch. Cieľom a zároveň filozofiou firmy sa stala kvalita sortimentu a služieb, zvyšujúca sa spokojnosť zákazníkov a trvalý rozvoj regiónu, firmy a ochrany životného prostredia.

Postupným rozvojom spoločnosť naberala prvých zamestnancov, ktorým vštepovala hodnoty a idey, že bez spokojného zákazníka a šírenia pozitívneho mena by sa firma nemohla rozvíjať. DOMOSS sa vždy snažil a aj naďalej sa snaží, aby nielen zákazníci, ale aj zamestnanci či obchodní partneri boli centrom pozornosti firmy, pretože od nich sa odvíja úspech a rast.

DOMOSS je súčasťou Piešťan už 30 rokov.

DOMOSS rástol každým rokom

Ako sa zvyšoval záujem u zákazníkov, postupne sa aj malý sen piatich kolegov rozrastal. V roku 1992 nahradila malý domček trojposchodová budova a v roku 1993 firma prerástla svoj regionálny charakter a otvorila veľkoobchod s bielou technikou. V roku 1995 začal DOMOSS postupne budovať svoju sieť kuchynských a kúpeľňových štúdií. Z malých priestorov sa štúdiá rozrástli nielen v Piešťanoch, ale aj v Trnave, Trenčíne a Bratislave.

Najväčším krokom bol vstup do medzinárodnej siete EURONICS v roku 2004. DOMOSS sa stal nielen ich členom, ale aj zakladajúcim partnerom na slovenskom trhu. Vstupom do siete sa spoločnosti otvorili nové možnosti na poskytovanie lepšej kvality produktov a zvyšovania spokojnosti zákazníkov. DOMOSS si vstupom do siete EURONICS

udržal svoje miesto spoľahlivého partnera a zároveň regionálnej rodinnej firmy. DOMOSS patril medzi prvé spoločnosti na Slovensku, ktoré už v roku 2007 spustili svoj eshop. V rokoch 2012 a 2013 sa podarilo otvoriť nové prevádzky v Skalici a Dolnom Kubíne. Rozvoj a aj zvyšujúce sa nároky zákazníkov prispeli k rozhodnutiu zrekonštruovať obchodný dom a postaviť nové centrum na Bratislavskej ceste. V roku 2017 tak na miestach starých budov vyrástlo moderné Obchodné centrum DOMOSS.

DOMOSS je piešťanská firma

Každý Piešťanec, ale i obyvatelia z rôznych kútov regiónu vlastní niečo z DOMOSS-u. Táto spoločnosť vždy budovala a vytvárala pozitívne vzťahy s ľuďmi žijúcimi v regióne. Okrem toho sa intenzívne zapája aj do budovania a zlepšovania regiónu, podpory škôl, športu, vzdelávania, ale aj ochrany životného prostredia. Už od svojho založenia sa podieľala a sponzorovala nejeden spoločenský, kultúrny či športový event v regióne. Aktívne podporovala piešťanských havranov a v súčasnosti podporuje rôzne športové kluby, školy či organizácie.

Špeciálnu výročnú ponuku nájdete na retro stránke 30rokov.domoss.sk a tiež i v OC DOMOSS v Piešťanoch.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 29. novembra. Tento deň je Medzinárodným dňom solidarity s ľuďmi Palestíny. Meniny má dnes Vratko.
  • 29.11.2020, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
nedeľa, 29. novembra 2020
Meniny má Vratko, zajtra Andrej, Ondrej