Vráti sa do Piešťan seniorský hokej?

Vráti sa seniorský hokej do kúpeľného mesta? To je otázka, ktorá začala v posledných hodinách rezonovať v Piešťanoch. Podľa informácii od prezidenta ŠHK 37 Piešťany Jaroslava Lušňáka je takmer hotová vec, že o pár mesiacov sa piešťanský fanúšikovia budú môcť opäť tešiť na zápasy seniorského mužstva.

Havrani pôsobili v extralige štyri sezóny. (Autor: Laco Duračka)

„Pripravujeme veci a urobím maximum, aby sme naskočili do hry. Teraz prebiehajú prvé rokovania s hráčmi a sponzormi. Mám eminentný záujem na tom, aby seniori v Piešťanoch začali fungovať,“ uviedol pre hokejovysvet.sk prezident klubu Jaroslav Lušňák.

S najväčšou pravdepodobnosťou vstúpi ŠHK 37 Piešťany do tretej najvyššej súťaže na Slovensku, teda 2. hokejovej ligy. V prípade, že by bola k dispozícii voľná licencia z 1. ligy, klub by možno usiloval o jej získanie.

Viac tejto téme budeme venovať v nasledujúcom vydaní Piešťanského týždňa.

47 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 31. mája. Tento deň je Dňom otvárania studničiek a Svetovým dňom bez tabaku (WHO). Meniny má Petronela,…
  • 31.05.2020, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Pandémia koronavírusu prerušila možnosť prezrieť si výstavu, ktorú Balneologické múzeum Imricha Wintera v Piešťanoch otvorilo ešte v chladných mesiacoch. Záujemcovia…
  • 31.05.2020, 00:01
  • Kultúra a spoločnosť / Piešťany
Polícia vyšetruje okolnosti a príčiny nehody, ktorá sa stala dnes poobede pri obci Dolné Trhovište, okr. Hlohovec. 55 ročný Bratislavčan,…
  • 30.05.2020, 20:23
  • Spravodajstvo
nedeľa, 31. mája 2020
Meniny má Petronela, zajtra Žaneta