Vráti sa do Piešťan seniorský hokej?

Vráti sa seniorský hokej do kúpeľného mesta? To je otázka, ktorá začala v posledných hodinách rezonovať v Piešťanoch. Podľa informácii od prezidenta ŠHK 37 Piešťany Jaroslava Lušňáka je takmer hotová vec, že o pár mesiacov sa piešťanský fanúšikovia budú môcť opäť tešiť na zápasy seniorského mužstva.

Havrani pôsobili v extralige štyri sezóny. (Autor: Laco Duračka)

„Pripravujeme veci a urobím maximum, aby sme naskočili do hry. Teraz prebiehajú prvé rokovania s hráčmi a sponzormi. Mám eminentný záujem na tom, aby seniori v Piešťanoch začali fungovať,“ uviedol pre hokejovysvet.sk prezident klubu Jaroslav Lušňák.

S najväčšou pravdepodobnosťou vstúpi ŠHK 37 Piešťany do tretej najvyššej súťaže na Slovensku, teda 2. hokejovej ligy. V prípade, že by bola k dispozícii voľná licencia z 1. ligy, klub by možno usiloval o jej získanie.

Viac tejto téme budeme venovať v nasledujúcom vydaní Piešťanského týždňa.

47 Shares

Najnovšie správy

Toto leto sa v kaštieli v Moravanoch nad Váhom uskutoční tretí ročník medzinárodnej umeleckej výstavy Artrooms Moravany 3 - témou…
  • 12.04.2021, 10:00
  • Kultúra a spoločnosť / Podujatia / Výstavy / Región
Tento rok sa študenti z Gymnázia Pierra de Couberina v Piešťanoch opäť zapojili do celoslovenskej súťaže René Anasoft litera gymnazistov…
  • 12.04.2021, 00:02
  • Mladí dnes / Školy / Piešťany
pondelok, 12. apríla 2021
Meniny má Estera, zajtra Aleš