Kolky v Rakoviciach oslávili 50. výročie

Rakovickí kolkári oslávili v sobotu 7. decembra 50.výročie založenia tunajšej telovýchovnej jednoty kolkárskeho oddielu. Výkonný výbor pozval všetkých súčasných a bývalých hráčov a funkcionárov, ktorí v Rakoviciach pôsobia alebo pôsobili.

Rakovickí kolkári oslávili v sobotu 7. decembra 50.výročie založenia tunajšej telovýchovnej jednoty kolkárskeho oddielu. © TJ Rakovice

Predseda TJ Boris Šintál privítal všetkých prítomných, po ňom starosta obce Rakovice Dušan Daloš stručne predniesol históriu rakovických kolkov. Výkonný výbor spolu so zanietencami a priateľmi kolkarskeho športu v Rakoviciach pripravili pre všetkých prítomných oslavu  v rodinnom kruhu, ako je to v kolkoch zvykom. Zároveň ako poďakovanie každému jednému pritomnemu odovzdali spomienkové predmety na tento významný deň. „Za 50 rokov zažili rakovické kolky množstvo víťazstiev a prehier, postupov a pádov, ale to všetko k športu patrí. Avšak prevyšovali tie krajšie dni a klub si za 50 rokov vybudoval rešpekt a uznanie po celom nielen Slovensku, ale aj v zahraničí. Veríme, že sa bude naďalej pokračovať vo svedomitej práci a smere, akým sa chce TJ uberať a ďalších mnoho rokov bude len úspešných,“ uviedol Dušan Daloš.

178 Shares

Najnovšie správy

streda, 30. septembra 2020
Meniny má Jarolím, zajtra Arnold