Tanečníci z Ahoja zatancovali rodičom i Mikulášovi

Predviedli, čo sa za uplynulé tri mesiace naučili, a napokon ich odmenil aj Mikuláš. Deti z tanečného odboru Centra voľného času Ahoj v Piešťanoch sa v stredu 4. decembra stretli v Kultúrno-spoločenskom centre Fontána a predviedli rodičom niekoľko tanečných choreografií.

(Autor: am)

Žiaci pod vedením pedagogičky Petry Hazuchovej sa predviedli s niekoľkými tancami. Podujatie odštartovali najmladšie deti, ktoré usilovne skúšali nové choreografie, aby sa čo najlepšie predviedli rodičom, starým rodičom, tetám i strýkom v hľadisku. A bolo ich tam skutočne požehnane. Radosť vyjadril i riaditeľ centra voľného času Miroslav Petráš, ktorý sa okrem výkonov svojich zverencov tešil aj z toho, že kino bolo plné divákov.

Za najmenšími tanečníkmi nezaostávali ani staršie, a napokon ani najstaršie žiačky, ktoré odtancovali svoje čísla na populárne skladby.

Podujatie moderovala trojica žiakov z Ahoja. Pomedzi jednotlivé tance sa na pódiu kde-tu objavil čert s anjelmi. Moderátori mu položili niekoľko otázok, a i keď sa ho nespýtali, či ho niekedy svrbí chvost, pobavili svojím dialógom divákov v hľadisku.

Záverečným tanečným číslom bola choreografia na vianočnú skladbu Mariah Carey s názvom All I Want For Christmas. Po nej prišiel na pódium aj Mikuláš, za ktorým odvážne deti prichádzali recitovať i spievať. Za výkon si odniesli balíček sladkostí. Potom si deti z hľadiska, tanečníci, Mikuláš, čert i anjeli spoločne zatancovali a zaspievali Kolo, kolo mlynské.

Mikuláš spolu so šikovnými anjelikmi sladkosťami obdarovali asi 150 detí. Prítomní mali tiež možnosť vo foyeri kina obdivovať výstavu prác „ahojákov“ z keramického krúžku. 

28 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 10. decembra. Tento deň je Dňom ľudských práv. Meniny má Radúz.
  • 09.12.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je sobota 9. decembra. Tento deň je Medzinárodným dňom boja proti korupcii. Meniny má Izabela.
  • 08.12.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 8. decembra. V Piešťanoch sa 8. decembra 1911 narodil staviteľ Jozef Haring, ktorý navrhol množstvo domov v…
  • 07.12.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
nedeľa, 10. decembra 2023
Meniny má Radúz, zajtra Hilda