Natankoval a „zaťal sekeru“ aj na bezinke vo Vrbovom

  • Krimi / Polícia pátra / Spravodajstvo
  • 29. novembra 2019, 10:06

Asi nevie, že za tankovanie treba aj zaplatiť. Polícia pátra po totožnosti muža, ktorého zachytili kamery, ako natankoval pohonné hmoty a odišiel bez zaplatenia.


Polícia pátra po totožnosti muža, ktorého zachytili kamery (Autor: zdroj KrPZ Trnava)

Na čerpacej stanici v Senici tak „zaťal sekeru“ za 75 Eur a tento postup zvolil aj v obci Jablonica, vo Vrbovom či Novom Meste nad Váhom.

Ak ste muža na záberoch spoznali, dajte polícii vedieť buď na linku 158 alebo im napíšte do súkromnej správy na FB stránke Polícia SR – Trnavský kraj.

FB KrPZ Trnava

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 26. júna 2026
Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava