Prevrátené BMW, ale i uhynutý diviak na brehu Váhu

V uplynulom týždni mali piešťanskí hasiči štyri výjazdy. Riešili prevrátené auto na Banke, uhynutú divú sviňu pri Bodone, nehodu na Bratislavskej ceste a zavolali ich aj k poruche auta na diaľnici.


ilustračný obrázok (Autor: jk)

V utorok 5. novembra v noci sa na ceste z Banky smerom na Topoľčany prevrátilo vozidlo BMW na strechu. Vodičovi pomáhali vyjsť z auta okoloidúci šoféri. Nič vážnejšie sa mu nestalo, polícia ho podrobila dychovej

skúške na alkohol. Hasiči zaistili vozidlo proti pohybu a po obhliadke políciou ho prevrátili na kolesá a vykonali protipožiarne opatrenia.

Na druhý deň napoludnie sa na Bratislavskej ceste v Piešťanoch zrazili autá Renault Scenic a Opel Insignia. Aj táto nehoda sa zaobišla bez zranení. Hasiči vykonali na utomobiloch potrebné opatrenia a pretože zaznamenali aj únik prevádzkových kvapalín, odstránili škodliviny z cesty perlitom.

Víkendový výjazd hasičov smeroval k rieke Váh. Tam v nedeľu 10. novembra na brehu pri Bodone objavili uhynutú divú sviňu. Hasiči k prípadu povolali aj poľovníkov, ktorí sa postarali o ďalšie potrebné úkony. V ten istý deň ešte mali riešiť požiar auta na diaľnici. Ukázalo sa, že ide o technickú poruchu motora, nie o požiar, preto vykonali protipožiarne opatrenia.

19 Shares

Najnovšie správy

Trnavský samosprávny kraj počas dvoch rokov s novým vedením využil priaznivý vývoj slovenskej ekonomiky a daňových príjmov na konsolidáciu župných…
  • 12.12.2019, 06:43
  • Kraj / Spravodajstvo
piatok, 13. decembra 2019
Meniny má Lucia, zajtra Branislava, Bronislava