Ďalšia výhra mladších žiačok MHK

Prvú novembrovú sobotu sa predstavili mladšie žiačky MHK Piešťany na ihrisku v Cíferi. Mladé piešťanské hádzanárky nakoniec aj v tomto zápase zvíťazili a vezú si domov ďalšie 2 body.

Radosť piešťanských hádzanárok po víťazstve v Cíferi. © MHK

TJ SOKOL Cífer – MHK Piešťany 7:16 (3:6)

,,Do Cífera sme išli s rešpektom. Vedeli sme, že Cífer minulý rok túto krajskú súťaž vyhral a preto sme očakávali ťažký zápas. Až na tri chyby pri odrazenej lopte od brankárky bola naša obrana slušná. Naše dievčatá vôbec nepúštali súperky do vyložených šancí a preto boli nútené strielať z diaľky. Tam ale vedela naša brankárka tieto strely kryť. V útoku sme sa prvých 5 minút trápili keď sme vlastnými stratami lôpt ani nedokázali vystreliť na bránku a súper mal už tri streľby v jeho útoku a my ani jednu. Bez toho aby sme si vedeli poriadne nahrať a chytiť loptu sa hádzaná hrať nedá. Potom už sme nestrácali toľko lôpt v útoku a darilo sa nám prechádzať cez obranu či do rýchlych protiútokov z ktorých sme dávali góly. Druhý polčas sme už nastúpili s hrou v útoku akú si predstavujem. V prvých 10 minútach druhého polčasu kedy sme vyhrali túto časť 1:8 sme prakticky rozhodli zápas a mohli si tak opäť zahrať všetky dievčatá a naberať skúsenosti,“ povedal tréner MHK Eduard Ochotnický.

(ts)

18 Shares

Najnovšie správy

Spoločne priložili ruky k dielu a svoje mesto opäť o čosi skrášlili. Do ulíc Vrbového vyrazili zástupcovia viacerých miestnych organizácií,…
  • 28.05.2020, 00:01
  • Spravodajstvo / Región
Služobný pes Brenda vyňuchala drogy v kontrolovanom vozidle. Posádku vozidla Mercedes S320 DCI zastavila hliadka na Veternej ulici v Trnave.
  • 27.05.2020, 11:16
  • Spravodajstvo
Tohtoroční maturanti zbožňujú ministra školstva za možnosť získať maturitnú skúšku pomocou aritmetického priemeru známok. K ústnym maturitám – osamelí v…
  • 27.05.2020, 10:32
  • Nezaradené / Mladí dnes / Školy / Kraj / Spravodajstvo
V Obci Drahovce majú obyvatelia z roka na rok pozitívnejší vzťah k separácii odpadu. Doklad o tom, že v obci…
  • 28.05.2020, 00:02
  • Nezaradené / Piešťany / Spravodajstvo / Región
štvrtok, 28. mája 2020
Meniny má Viliam, zajtra Vilma