Už niekoľko dní doprava v Piešťanoch extrémne kolabuje

„Nejde to ani so semaforom ani bez nich,“ napísala nám čitateľka na redakčný mail, ktorej niekoľko minútová cesta z jednej strany Krajinského mostu na druhú sa premenila na cestu trvajúcu takmer hodinu. A ako dôkaz pripojila aj niekoľko fotiek vyhotovených z auta stojaceho v kolóne.


Cesta bez dopravných obmedzení podľa trnavskej župy (Autor: lu)

„Vďaka cestárom, ktorí regulovanie dopravy na opravovanej ceste z Krajinského mostu smerom do obce Banka nezvládajú v rannej a poobednej dopravnej špičke doslovne kolabuje celé mesto,“ dodala čitateľka.

Kolóny sa vraj tvoria na Teplickej ulici v smere na Nitriansku. Na Krajinskej a Bratislavskej ceste sa komunikácia upcháva už od sídliska A. Trajana cez svetelnú križovatku až ku Krajinskému mostu. Rovnako tak sú na tom i cesty na Krajinský most od Banky či Ratnoviec, ale aj naopak.

Pred zahájením rekonštrukcie cesty z Krajinského mostu ale i samotného Krajinského mostu vydala trnavská župa, ktorej cesta na Banku a Krajinský most patrí vyhlásenie, že počas rekonštrukcie to automobilovú dopravu nijak neobmedzí.

Nuž zdá sa, že táto predpoveď župným úradníkom nevyšla.

Križovatka za Krajinským mostom
Teplická ulica popri Auparku
Prístup na Krajinský most od Ratnoviec
Prístup na Krajinský most od Banky
4 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 2. júla. Tento deň je Svetovým dňom UFO. Meniny má Berta.
  • 02.07.2022, 00:05
  • Dobré ráno, Piešťany!
Posledný júnový štvrtok podvečer spozorovali požiar stohu slamy s rozlohou asi 1800 metrov štvorcových pri poľnohospodárskom družstve v Dolnom Lopašove.
  • 01.07.2022, 11:53
  • Piešťanský týždeň / Spravodajstvo
sobota, 2. júla 2022
Meniny má Berta, zajtra Miloslav