Regionálny futbal: Krakovany sú už tretie, Vrbové stratilo body v J. Bohuniciach

Šípkové (v zelenom) prehralo doma s Trakovicami 0:4. © FTC Trakovice

Štvrtá liga

Jaslovské Bohunice – Vrbové 3:1 (0:1)
Góly: 60. Zolvík, 75. Machovič, 85. Zemko – 9. Kaman
Zostava Vrbového: Horváth – Šarudi, Virág, Kaman, Kusý, Srnec, Strecký, Macho, Troják, Dubovský, Brezina (Šimor)

Hlohovec – Partizánske 0:1 (0:1)
Góly: 21. Blaho
ČK: 81. Andrássy (Hlohovec)

Gbely – Trebatice 2:0 (1:0)
Góly: 37. a 47. Nemec
Zostava Trebatíc: Palkech – Bartošek, Matyáš, Kirka, Hečko, Filin, Směřička, Machač, Klačman, Prosňanský, Jakubek (Valo, Masár, Šurin)

Boleráz – Trenčianske Stankovce 4:0 (2:0)
Góly: 29. Kollár, 36. Vangel, 51. Németh, 56. Bagi

Dolné Vestenice – Častkovce 0:5 (0:2)

Bánovce nad Bebravou – Domaniža 2:2 (1:2)

Lehota pod Vtáčnikom – Kvašov 5:1 (2:0)

Prečín – Prievidza 1:3 (0:2)

Piata liga

Zvončín – Horná Krupá 1:1 (0:0)
Góly: 84. Jankovič – 89. Heteš

Mokrý Háj – Piešťany 2:3 (2:0)
Góly: 14. Brezina, 36. Valúch – 65. Glos, 83. a 90. Braniša
Zostava Piešťan: Budka – Hutár, Polačik, Kusý, Braniša, Korec, Gula, Glos, Horil, Hrnčiar, Modrovič (Klasovitý, Štefanka, Miškech

Holíč –  Voderady 3:0 (1:0)
Góly: 27. a 79. Martinusík, 87. Masaryk

Radimov – Horné Orešany 6:0 (3:0)
Góly: 11. Valsa, 34. a 36. Kessl, 56. Božek, 73. Dermek, 76. Ferenčík

Brodské – Moravský Svätý Ján 5:0 (2:0)

Šiesta liga

Križovany – Cífer 1:0 (1:0)
Gól: 35. vlastný Slabý

Siladice – Krakovany 1:5 (1:5)
Góly: 8. Laurinec (pen) – 15., 23. a 37. Spál, 18. a 35. Andrísek
Zostava Krakovian: Grežo – Stolárik, Ďuračka, Verchola, Machač, Toplanský, Prvý, Netsch, R. Vavrinec, Spál, Andrísek (Jurda, Kubík, Grivalský)

Drahovce – Biely Kostol 0:1 (0:1)
Gól: 23. M. Jurina
ČK: 88. M. Gabriš (Drahovce)
Zostava Drahoviec: Paulovič – Šerjeník, J. Poláčik, Valla, Horúcka, Zajac, M. Vančo, Onder, D. Vančo, Karas, M. Gabriš (I. Poláčik)

Leopoldov – Pečeňady 1:1 (1:1)
Góly: 25. Gatci – 20. Kaľuha
Zostava Pečeniad: Svitek – P. Jankovič, Durdy, Kaľuha, Halas, Antal, Gula, Izakovič, Šaradín, Belokostolský, Turanský (Adamčík, Gubala)

Bučany – Majcichov 3:1 (1:0)
Góly: 24. a 63. Benko, 83. Bunček – 58. Hoblík

Zeleneč – Pavlice 2:0 (0:0)
Góly: 64. Dovičič, 81. Bánovec

Zavar – Červeník 6:2 (3:1)
Góly: 4. Jurovatý, 30. Ďuriš, 35. a 51. Sudin, 49. Daniš, 69. Hrašna – 40. Gabrhel, 79. M. Kolony

Siedma liga

Veľké Orvište – Veselé 3:2 (1:0)
Góly: 44. Čulák, 56. Weselowski, 69. Boris – 76. a 77. Konečný
Zostavy – V. Orvište: Šiška – Kaurin, Polakovič, Jankech, Tvrdý, Sumer, Čulák, Weselowski, Horváth, Šároši, Boris (Králik, Líška), Veselé: Strecký – Vlado, Michalčík, Valíček, M. Duračka, Konečný, Bartovic, Valla, Kykyna, Klúčovský (Pichler, R. Duračka)

Šípkové – Trakovice 0:4 (0:1)
Góly: 42. Hlatký, 76. Taraba, 83. Husár, 84. Bališ
Zostava Šípkového: T. Holán – Hanuliak, Červeňanský, R. Oška, L. Oška, Puvák, Feranec, Žák, Koyš, Kubík, Kolník (Kľúčovský, Petrík)

Dubovany – Ostrov 3:0 (1:0)
Góly: 18. Vrbík, 70. Bernát, 84. Holán
Zostavy – Dubovany: Šajbidor – Kusý, Masaryk, Masarik, M. Krajčo, Svítek, Pažík, Holán, Bernát, Vrbík, Dovičič (Kalaš), Ostrov: Hajdín – Augustín, Valo, M. Bartoš, Hudcovič, Benko, Gagorik, Herceg, Petráš, Patnický, Bolješik (Brunovský, Legiň, P. Bartoš, Trnovec)

Borovce – Prašník 5:0 (4:0)
Zostavy – Borovce: Drobný – Herceg, Jankech, Potrok, Dubovský, Dadík, Moravčík, Urban, Dadík, Ruľák, Šiška (Macháč, Urban, Štefanka), Prašník: Mucha – O. Bielik, Jankech, T. Balcír, Adamčík, Žažo, Majhot, Petényi, Gyürke, Konkuš, M. Balcír (R. Bielik, Sudora, Kubík, Dobrovolný)

Bojničky – Moravany nad Váhom 0:1 (0:0)
Góly: 49. Hábek 
ČK: 79. Vetrík (Moravany)
Zostava Moravian: Lamini, Belan, Jánošík, Bíro, Zelenay, Pekarovič, Kybych, Vetrík, Bojkovski, Hábek, Strnisko

Chtelnica – Madunice 1:3 (0:1)
Góly: 74. Palkovič  – 11. Chudý, 57. a 71. Slovák
Zostavy – Chtelnica: Pavelský – Slabý, Palkovič, Bogora, Rechtorík, Tomáška, Balcír, Hlúch, Suchán, Hrčka, Gába (Kyselica), Madunice: Lacheta – Žuffa, Slovák, M. Kabát, Rak, S. Mráz, J. Kabát, Hargaš, Bachňák, Janíček, Chudý (K. Mráz, Kolarik, Dzuro, Polák)

Ôsma liga

Veľké Kostoľany – Kočín-Lančár 4:2 (3:2)
Góly: 10. Augustín, 16. vlastný Rechtorík, 18. P. Kollár, 47. Holiš – 12. Holícky, 27. Hruška)
ČK: 33. Ondrášik – 33. Schlosser, 33. Mahrek
Zostavy – V. Kostoľany: Horváth – Magala, Augustín, Ondrášik, Lopatka, Krivošík, Karaba, Ondrášik, Mačica, Kollár, Holiš (Uhlík, Zemko, Škrha), Kočín-Lančár: Schlosser – Knobloch, Mahrek, Rechtorík, Vrbovský, Hruška, Kimmerling, Žažo, Holícky, Kalaš, Veselý (Hadviga, Srdoš)

Dolný Lopašov – Kľačany 5:1 (2:1)
Góly: 32. a 73. Salviany, 41. Mačica, 81. Lenghart, 83. Kunic – 21. Mokrička
Zostava D. Lopašova: Kabela – Čerňanský, Braniša, Vrbovský, Mačica, Lukáč, Beblavý, Salviany, Zemko, Hečko, Chnápko (Lenghart, Kunic, Beňo, Bílik)

Dolné Trhovište – Žlkovce 2:2 (1:1)
Góly: 42. Vilček, 60. Haban – 36. Krivosudský, 61. Smolka
ČK: 40. Šajter – 13. Belák

Ratnovce – Pastuchov 3:0 (3:0)
Góly: 2. Šnirc, 35. a 37. Kunic
Zostava Ratnoviec: Križna – Kunic, Octa, Kopal, Kútny, Bílik, Bírešík, Brezovan, Petrík, Šnirc, Tvaroška (Gubáň, Lesay)

Šterusy – Koplotovce 3:2 (1:0)
Góly: 41. a 66. Pažík, 60. vlastný Modrovič – 70. A. Modrovič, 83. Tajber
ČK: 90. Brezina – 77. A. Modrovič
Zostava Šterús: Palkech – Madunický, Brezina, Madunický, Jurica, Hornák, Líška, Slabý, Pažík, Gajdošík, Letko (Močko)

5 Shares

Najnovšie správy

utorok, 12. november 2019
Meniny má Svätopluk, zajtra Stanislav