Havarovaný automobil ktosi o pár dní podpálil


Pred obcou Horná Streda ešte stále straší prevrátené auto Fiata Brava. Jeho majiteľa zadržala polícia. (Autor: Rudolf Sivý)

Uplynulý týždeň piešťanskí hasiči zasahovali pri požiari prevráteného auta pri Hornej Strede, zachraňovali muža, čo sa vyhrážal samovraždou, i zranenú osobu pri zrážke dvoch áut v Krakovanoch.

V utorok 17. septembra dopoludnia mal krízu muž žijúci v bytovom dome na Teplickej ulici v Piešťanoch. Vyhrážal sa samovraždou, preto tam poslali hasičov, aby otvorili byt a zachránili ho. Muž pochádzajúci zo Zavaru im napokon byt otvoril, pričom uviedol, že užil väčšie množstvo liekov. Postarali sa o neho zdravotní záchranári.

Vo štvrtok 19. septembra v noci vyrážali hasiči k požiaru auta, ktoré havarovalo v nedeľu pred Hornou Stredou. Auto ostalo prevrátené na streche, pretože majiteľa zadržala polícia. Havarovaný Fiat Brava niekto o pár dní podpálil. Hasiči požiar uhasili vysokotlakovým prúdom.

V Krakovanoch havarovali v piatok 20. septembra osobné autá značiek Mazda a Toyota. V jednom sa ľahko zranila osoba, ktorej hasiči poskytli prvú pomoc. Do nemocnice ju odviezli príbuzní. Hasiči vykonali na havarovaných vozidlách protipožiarne opatrenia, vytečené prevádzkové kvapaliny posypali sorbentom.

48 Shares

Najnovšie správy

Polícia zadržala po útoku päť osôb. Piešťanská polícia obvinila štyroch mužov z výtržníctva a najstaršieho, 35 ročného muža aj z…
  • 22.10.2020, 14:37
  • Piešťanský týždeň / Nezaradené / Spravodajstvo / Región
štvrtok, 22. októbra 2020
Meniny má Sergej, zajtra Alojzia