Rozbíjal autá na diaľnici D1 pri Piešťanoch – policajná správa

  • Piešťany / Spravodajstvo / Región
  • 5. septembra 2019, 15:34

Polícia vyšetruje prípad muža, ktorý včera bezdôvodne napadol s teleskopickým obuškom vodičov na diaľnici D1. 40 ročný Bratislavčan išiel na hnedej Kia Ceed po diaľnici D1. V úseku medzi Trnavou a Piešťanmi krátko pred 14.00 h zablokoval autom naprieč jazdnými pruhmi vodiča osobného auta a kamiónu. Teleskopickým obuškom im začal rozbíjať okná a kričal na nich, aby si vystúpili z áut a ľahli si na zem.


Polícia vyšetruje prípad muža, ktorý včera bezdôvodne napadol s teleskopickým obuškom vodičov na diaľnici (Autor: KR PZ Trnava)

V ohrozovaní a rozbíjaní pokračoval vzápätí ďalej aj na diaľničnom odpočívadle a aj v opačnom smere na Trnavu.

Teleskopická tyč ktorou Bratislavčan roztĺkal autá (Autor: Michal Bujna)

Polícia zdokumentovala včera 9 poškodených vozidiel, medzi ktorými boli aj cudzinci. Počet poškodených vozidiel bude pravdepodobne vyšší. Muž bol vodičmi obmedzený na osobnej slobode a vzápätí zadržaný policajnými hliadkami. Škody na porozbíjaných autách polícia stále zisťuje. Muž si pri incidente zranil a je hospitalizovaný. Motív konania osoby polícia vyšetruje.

Škody na porozbíjaných autách polícia stále zisťuje. (Autor: KR PZ Trnava)

Vyšetrovateľ začal vo veci trestné stíhanie pre všeobecné ohrozenie, poškodzovanie cudzej veci a výtržníctvo. Nie je vylúčené, že právna kvalifikácia sa bude meniť.

KR PZ Trnava

Viac tu: Bratislavčanovi za to, čo im spôsobil, „naložili“ takým spôsobom, že skončil v piešťanskej nemocnici.

26 Shares

Najnovšie správy

Niektoré strany vsadili na regionálne mená, iné zas iba na heslá a silné farby. Predvolebná kampaň do parlamentných volieb ide…
  • 17.02.2020, 18:43
  • Spravodajstvo
utorok, 18. februára 2020
Meniny má Jaromír, zajtra Vlasta