Maratón hudby a dobrej nálady je za nami

Hodiny hudby rôznych žánrov, známe i neznáme piesne a k tomu dobré pivo, káva a v podstate čokoľvek podľa chuti. Tak vyzerala terasa piešťanskej Kúpeľnej dvorany v sobotu 17. augusta. Komunitné centrum Apolin tam zorganizovalo Music Fest.


Kapela Edibles zahrala aj niekoľko známych hitov. (Autor: am)

Počasie vyšlo na jednotku, a tak sa muzikanti mohli v plnej paráde predviesť na terase historickej budovy. Ich umenie si tak vychutnali nielen návštevníci dvoch gastro zariadení, ktoré v objekte sídlia, ale aj náhodní okoloidúci či dokonca piknikári.

Na pódiu sa predviedli desiatky umelcov. Bolo počuť džez, rock, šansóny, mnohé známe hity, ale aj skvelú autorskú produkciu kapiel s medzinárodným obsadením.

Maratón hudby odštartovali o druhej popoludní Boogie Boy´S, ktorých o hodinu neskôr vystriedal Blue Note Jazz Band. O štvrtej vystúpila na javisko legenda domácej country scény, Váh River Band, neskôr sa predviedla dvojica Libiaková – Botek. Páni známi ako Staré dobré časy previedli divákov hudbou z minulého storočia a Edibles pripomenuli okrem iného aj tvorbu Richarda Müllera či Michala Penka. Predposlednou kapelou boli iX Oldies a večer zavŕšil Noel McCarthy and Band.

Súčasťou podujatia bola tombola, v ktorej sa objavilo aj mnoho ručných výrobkov.

12 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 10. novembra. Tento deň je Svetovým dňom vedy pre mier a rozvoj. Meniny má dnes Tibor.
  • 10.11.2019, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Trnavskí policajti zadržali muža, ktorý prevážal v aute takmer 300 dávok pervitínu. Tridsaťpäťročného Radovana prekvapili kriminalisti minulú stredu, 6. novembra…
  • 11.11.2019, 16:00
  • Región
Dnes je pondelok 11. novembra. Tento deň je Dňom veteránov a Svetovým dňom použiteľnosti. Meniny má dnes Martin, Maroš.
  • 11.11.2019, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je sobota 9. novembra. Tento deň je Svetovým dňom slobody a Medzinárodným dňom proti fašizmu a antisemitizmu. Meniny má…
  • 09.11.2019, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 12. november 2019
Meniny má Maroš, Martin, zajtra Svätopluk