Po muzikálovom tábore odpálili Pomádu

Dominika Richterová si zaspievala s deťmi. Foto: am

Celotýždňové úsilie vyvrcholilo veľkolepým predstavením. Účastníci denného muzikálového tábora sa od 12. augusta poctivo učili texty, piesne a choreografie, aby v nedeľu 18. augusta v Elektrárni Piešťany predviedli rodičom, starým rodičom, ale aj kamarátom parádne predstavenie.

Deti sa denne od rána až do 19. hodiny v priestoroch Súkromnej základnej umeleckej školy detskú verziu známej Pomády, a tak po hodinách javiskovej reči, spevu a tanca na pódiu nechýbali ani vtipné hlášky hviezd budúcnosti, aniznáme pesničky v ich podaní. Okrem toho sa v programe predstavili aj profesionáli – herečka Dominika Richterová a herec Braňo Polák.

„Myslím, že to dopadlo nad očakávania dobre, pretože nacvičiť 50-minútové predstavenie za týždeň naozaj nie je jednoduché,“ skonštatovala Lucia Danišová, lektorka a choreografka záverečného vystúpenia. Tridsaťosem zúčastnených detí vo veku od 6 do 15 rokov napokon utvorilo skvelý kolektív, pomáhali si navzájom a poriadne si užili tábor a aj chvíle na javisku.

171 Shares

Najnovšie správy

V Hoteli Sandor Pavillon sa v sobotu 11. septembra stretli maturanti so svojím triednym Jaroslavom Gregoričkom po 50 rokoch od…
  • 28.09.2021, 00:03
  • Kultúra a spoločnosť / Piešťany
Dnes je utorok 28. septembra. Tento deň je Svetovým dňom besnoty, Svetovým dňom za právo vedieť a Medzinárodným námorným dňom…
  • 27.09.2021, 23:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 28. septembra 2021
Meniny má Václav, zajtra Michal, Michaela