Majitelia útulkáčov pozor! Ďalšia stretávka už onedlho

Niektorí tam strávili len pár dní, pre iných bol piešťanský útulok domovom aj roky. Všetci tí, ktorí mali šťastie a adoptovala si ich nová milujúca rodina, majú teraz šancu zaňuchať starých priateľov a priestory, ktoré obývali.

Takto sa bývalí útulkáči zabávali na stretávke minulý rok. Foto: am

V nedeľu 1. septembra o 13.00 h je v pláne ďalšia stretávka útulkáčov plná fotenia, zábavy a občerstvenia. S pracovníkmi útulku a ostatnými adoptívnymi rodinami si noví majitelia vymenia informácie o miláčikoch, môžu absolvovať súťaže so svojím štvornohým miláčikom a všetkých zúčastnených čakajú prekvapenia pre radosť – ľudskú i psiu.

Útulok prosí všetkých záujemcov, aby potvrdili účasť najneskôr do 30. augusta prostredníctvom e-mailovej adresy utulok@utulok-piestany.sk, kde treba uviesť aj telefonický kontakt.

Ak máte otázky, neváhajte kontaktovať zariadenie spomínaným e-mailom, alebo na tel. č. 0904170913. V prípade nepriaznivého počasia bude akcia presunutá na iný termín.

7 Shares

Najnovšie správy

V Hoteli Sandor Pavillon sa v sobotu 11. septembra stretli maturanti so svojím triednym Jaroslavom Gregoričkom po 50 rokoch od…
  • 28.09.2021, 00:03
  • Kultúra a spoločnosť / Piešťany
Dnes je utorok 28. septembra. Tento deň je Svetovým dňom besnoty, Svetovým dňom za právo vedieť a Medzinárodným námorným dňom…
  • 27.09.2021, 23:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 28. septembra 2021
Meniny má Václav, zajtra Michal, Michaela