Tragické ráno v aute zahynula 18 ročná dievčina

  • Kraj / Spravodajstvo
  • 18. augusta 2019, 10:26

Polícia bola dnes 18. augusta okolo tretej ráno privolaná k tragickej dopravnej nehode. Dvadsaťročný vodič viedol na ceste medzi Šúrovcami a Zavarom (okr. Trnava) osobné auto Toyota Auris. Zatiaľ z neznámych príčin prešiel do protismeru, auto sa prevrátilo a skončilo mimo cesty.


Na sedadle za vodičom sedela 18 ročná mladá žena, ktorá v ňom zostala zakliesnená. (Autor: KR PZ)

Okrem vodiča sa v ňom viezli ešte ďalší traja mladi ľudia. Na sedadle za vodičom sedela 18 ročná mladá žena, ktorá v ňom zostala zakliesnená. Utrpela zranenia, ktorým na mieste podľahla. Auto následne zachvátil požiar. Rozsah zranení ostatných polícia zatiaľ nezverejnila.

Policia túto tragickú udalosť zadokumentovala, dychová skúška na alkohol bola u vodiča negatívna. Presné príčiny a okolnosti nehody polícia vyšetruje. 

„Apelujeme najmä na mladých vodičov, aby k vedeniu vozidiel pristupovali maximálne zodpovedne, nepreceňovali svoje schopnosti a nejazdili rýchlo,“ vyzýva mladých vodičov krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

KR PZ 

68 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 7. júna. Tento deň je výročím Memoranda národa slovenského. Dnes oslavuje 93. narodeniny čestná občianka Piešťan, herečka…
  • 07.06.2020, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Aj keď, bohužiaľ, turistická atraktivita v poslednom čase klesala, mesto Piešťany je a asi aj navždy bude turistické mesto. Piešťany…
  • 07.06.2020, 00:01
  • Piešťany / Spravodajstvo / Šport
nedeľa, 7. júna 2020
Meniny má Róbert, zajtra Medard