Chopili sa práce a vlastnými rukami pomohli piešťanskému útulku

Šikovné ruky a dobré srdce. Ani jedno z toho nechýbalo pätici priaznicov piešťanského útulku, ktorí nezištne pomáhali v piatok 16. augusta priamo v priestoroch na Priemyselnej ulici. Po niekoľkých hodinách po nich ostal kus dobrej roboty.

Táto partia dobrovoľníkov sa nežistne chopila práce. Foto: Útulok Piešťany

Päticu dobrovoľníkov tvorila Alena Štefková, Jozef Kalianko, Marek Rybár, Rastislav Drška a Michal Holý. Do útulku prišli nezištne pomôcť s natieraním buniek, mreží a stĺpikov v prednej časti.

Na túto aktivitu sami zakúpili farby, štetce, šmirgle, brúsne kotúče a potrebný materiál na práce a za zvyšné peniaze z rozpočtu plný vozík čistiaceho Sava.

Pracovný deň pre dobrovoľníkov začal už od ôsmej ráno a išlo im to od ruky aj vďaka priaznivému počasiu. Po šesťhodinovej makačke zanechali za sebou kus krásnej práce.

Keďže chceli prispieť labkou k dielu aj niektoré psíky, odniesli si to ich pofarbené kožúšky. Srsť sa umyje, no výsledky usilovnej práce zostanú.

Na záver riaditeľka poďakovala celej partii šikovných a skromných ľudí, ktorých pomoc si pracovníci útulku nesmierne vážia.

99 Shares

Najnovšie správy

Spoločne priložili ruky k dielu a svoje mesto opäť o čosi skrášlili. Do ulíc Vrbového vyrazili zástupcovia viacerých miestnych organizácií,…
  • 28.05.2020, 00:01
  • Spravodajstvo / Región
štvrtok, 28. mája 2020
Meniny má Viliam, zajtra Vilma