Tyč prepichla auto, len šťastnou náhodou minula posádku

  • Spravodajstvo / Región
  • 15. augusta 2019, 14:24

Hrozivo vyzerajúca nehoda, ktorá sa našťastie skončila len s ľahkými zraneniami, sa stala v katastri obce Dubodiel v okrese Trenčín. Tridsaťtriročný vodič a jeho o dva roky mladšia spolujazdkyňa sa doslova druhýkrát narodili. Ľavou stranou vrazil do dopravnej značky a kovového zábradlia mosta. Kovová rúra vnikla cez vodičove dvere a len mierne mu zachytila nohy. Auto sa nakoniec prevrátilo na strechu do potoka.


Kovová rúra vnikla cez vodičove dvere a len mierne mu zachytila nohy. Auto sa nakoniec prevrátilo na strechu do potoka. (Autor: polícia)

Ako informovala trenčianska policajná hovorkyňa Elena Antalová, 33-ročný Bratislavčan na vozidle Opel Corsa neprispôsobil rýchlosť a na mokrej ceste dostal šmyk. Ľavou stranou vrazil do dopravnej značky a kovového zábradlia mosta. Kovová rúra vnikla cez vodičove dvere a len mierne mu zachytila nohy.

Auto sa nakoniec prevrátilo na strechu do potoka. Bolo veľkým šťastím, že tyč šoféra a jeho vedľa sediacu spolujazdkyňu neprepichla. Len šťastnou náhodou skončila v motorovej časti. Vodič utrpel zranenia dolných končatín, 31-ročnú ženu jednorazovo ošetrili v nemocnici.

(SITA)

12 Shares

Najnovšie správy

Mnohí si v čase Vianoc urobili radosť výmenou domáceho zariadenia. Súčasťou toho by však malo byť aj správne, voči ostatným…
  • 17.01.2020, 08:00
  • Spravodajstvo
Na nábreží Váhu sa pri výletnej lodi nachádza zaujímavá informačná tabuľa. Piešťanci ju na fb komentujú rôzne. Vtipkári posielajú chodcov…
  • 16.01.2020, 10:15
  • Piešťanský týždeň / Nezaradené / Piešťany / Spravodajstvo
piatok, 17. januára 2020
Meniny má Nataša, zajtra Bohdana