Filip Hološko v Slovácku už pokračovať nebude

  • Šport / Futbal
  • 12. júla 2019, 16:00

Piešťanský futbalista Filip Hološko nebude pokračovať v českom klube 1. FC Slovácko, kde doteraz pôsobil. Momentálne si hľadá nový angažmán.

Kam povedú kroky piešťanského futbalistu (uprostred), ukážu najbližšie týždne. foto: 1. FC Slovácko

Bývalý zakončovateľ Slovana Bratislava zamieril do Slovácka práve z hlavného mesta Slovenska, kde v jedenástich dueloch strelil jeden gól a na ďalšie dva pridal. V Slovácku mal Filip Hološko zmluvu len na pol roka a tá podľa informácií z Česka ďalej pokračovať nebude. Podľa portálu ProFutbal.sk by sa tridsaťpäťročný ofenzívny futbalista rád aj z rodinných dôvodov presunul bližšie k Prahe, kde si bude hľadať pôsobisko pred blížiacim sa štartom novej sezóny.

Niekdajší obávaný slovenský kanonier v doterajšej bohatej kariére obliekal dresy Trenčína, českého Slovana Liberec, tureckých klubov Manisaspor, Besiktas Istanbul, Büyüksehir, Rizespor, austrálskeho FC Sydney, po návrate na Slovensko pôsobil v Slovane Bratislava a naposledy v Slovácku. Za slovenskú reprezentáciu nastúpil na 65 stretnutí a vsietil osem gólov.

th

12 Shares

Najnovšie správy

Medzinárodný klub žien v Piešťanoch opäť zorganizoval tradičný Charitatívny bazár. Jeho štrnáste pokračovanie sa v sobotu 30. novembra uskutočnilo v…
  • 05.12.2019, 12:00
  • Spravodajstvo
Dnes je štvrtok 5. decembra. Tento deň je Svetovým dňom pôdy a Medzinárodným dňom dobrovoľníkov v ekonomickom a sociálnom rozvoji.…
  • 05.12.2019, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 5. december 2019
Meniny má Oto, zajtra Mikuláš