Filip Hološko v Slovácku už pokračovať nebude

  • Šport / Futbal
  • 12. júla 2019, 16:00

Piešťanský futbalista Filip Hološko nebude pokračovať v českom klube 1. FC Slovácko, kde doteraz pôsobil. Momentálne si hľadá nový angažmán.

Kam povedú kroky piešťanského futbalistu (uprostred), ukážu najbližšie týždne. foto: 1. FC Slovácko

Bývalý zakončovateľ Slovana Bratislava zamieril do Slovácka práve z hlavného mesta Slovenska, kde v jedenástich dueloch strelil jeden gól a na ďalšie dva pridal. V Slovácku mal Filip Hološko zmluvu len na pol roka a tá podľa informácií z Česka ďalej pokračovať nebude. Podľa portálu ProFutbal.sk by sa tridsaťpäťročný ofenzívny futbalista rád aj z rodinných dôvodov presunul bližšie k Prahe, kde si bude hľadať pôsobisko pred blížiacim sa štartom novej sezóny.

Niekdajší obávaný slovenský kanonier v doterajšej bohatej kariére obliekal dresy Trenčína, českého Slovana Liberec, tureckých klubov Manisaspor, Besiktas Istanbul, Büyüksehir, Rizespor, austrálskeho FC Sydney, po návrate na Slovensko pôsobil v Slovane Bratislava a naposledy v Slovácku. Za slovenskú reprezentáciu nastúpil na 65 stretnutí a vsietil osem gólov.

th

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je streda 24. júla. Meniny má Vladimír.
  • 24.07.2019, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany! / Spravodajstvo
Prečo Sĺňava vznikla, načo slúži Vtáčí ostrov a prečo ochrana tohto územia je taká dôležitá, nám vysvetlil Piešťanec Dušan Knap…
  • 23.07.2019, 00:01
  • Piešťany / Spravodajstvo
streda, 24. júl 2019
Meniny má Vladimír, zajtra Jakub