Deti objavovali tajomstvo šikmej veže

  • Mladí dnes
  • 8. júla 2019, 08:00

Parlament mladých mesta Vrbové si pre prázdninárov opäť pripravil niekoľko letných táborov. Prvý z nich sa uskutočnil hneď na úvod prázdnin. Od 1. do 4. júla sa deti každý deň stretávali a odhaľovali jedno veľké tajomstvo.

Dvadsať detí strávilo prvý prázdninový týždeň aktívne v dennom tábore. © FB Parlament mladých mesta Vrboví

Názov prvého tohtoročného tábora totiž znel Tajomstvo šikmej veže. Dvdsiatke zúčastnených detí vyšlo skvelé počasie, takže mohli čas tráviť nielen v priestoroch klubu vo vrbovskom Dome kultúry, kde sa zoznamovali a zahrali mnoho hier, ale spoznávať mohli aj mesto a okolie pod dohľadom piatich animátorov.

Vonku si zašportovali, zacvičili, nechýbal futbalový zápas, ale aj návšteva Žihadielka. Vyšantili sa v bazéne, dobre sa najedli, ale aj čosi kreatívne vytvorili.

Prvý týždeň sa niesol v znamení dobrej nálady, vznikli nové priateľstvá a do hláv sa uložilo množstvo zážitkov. Azda budú rovnako vydarené aj ďalšie týždne, kedy budú tráviť čas aktívne ďalšie a ďalšie deti.

(am)

 

 

 

16 Shares

Najnovšie správy

Policajti obvinili troch mladých mužov, ktorí dali do obehu falošné 10- a 20-eurovky. Bankovky na prvý pohľad vyzerajú ako pravé.…
  • 02.06.2020, 10:50
  • Krimi / Spravodajstvo
utorok, 2. júna 2020
Meniny má Oxana, Xénia, zajtra Karolína