Na Pohodu z Piešťan autobusom priamo pred areál festivalu

  • Kraj / Spravodajstvo
  • 24. júna 2019, 12:00

Na obľúbený hudobný festival Pohoda na trenčianskom letisku návštevníkov tento rok dovezú a z festivalu zasa domov zavezú špeciálne spiatočné autobusy Trnavského samosprávneho kraja. Festival vytvára jedinečný priestor na stretnutie rôznych kultúr a pohľadov na svet, je oslavou slobody a tolerancie.

Na obľúbený festival v Trenčíne sa tento rok môžete doviezť z Piešťan tam aj späť pohodovo autobusom. (Autor: pror)

Trnavský samosprávny kraj pripravil návštevníkom Pohody v Trenčíne možnosť využiť pri návšteve autobusové spojenia z regiónu priamo na festival a z festivalu. Organizátor zabezpečil možnosť príchodu autobusov priamo pred vstupnú bránu festivalu, čo najmä v deň začiatku festivalu ušetrí čakanie na vjazde v porovnaní s osobným automobilom viac ako hodinu.

Na Pohodu chodí väčšina ľudí s obrovskou batožinou a taktiež nie sú vždy zaplnené autá, čo spôsobuje kolóny a neprospieva to životnému prostrediu. Preto sa Trnavský samosprávny kraj rozhodol posilniť kyvadlovú dopravu a jednou z výhod autobusov je to, že nemusíte mať starosť s parkovaním auta a nemusíte absolvovať čakacie rady na vstup na festival.

Spojenie bude z Trnavy (Piešťan), Dunajskej Stredy (Galanta, Sereď) a Skalice (Holíč, Senica). Z každého mesta pôjde jeden autobus s asi 50/60 miestami na sedenie. Vo štvrtok 11. júla je príchod medzi 16:00 – 17:00 priamo pred vstupnú bránu bez čakania v radoch. V nedeľu 14. júla je odchod o 10:30 spred hlavného pódia a bez čakania na odchode.

Nákup spiatočného lístka v cene 5 eur je zabezpečený cez dopravcov Arriva Trnava, SAD Dunajská Streda, SKAND Skalica prostredníctvom rezervácie a zakúpenia si v predajných miestach dopravcov, ktorí budú zverejňovať aktuálny stav voľných cestovných lístkov. Platba je možná v hotovosti i dopravnou čipovou kartou. V prípade voľných kapacít je možné zakúpiť lístok priamo v autobuse.

Pohoda sa tento rok koná od 11. do 13. júla. Na zozname sú umelci The Roots, Liam Gallagher, Mac DeMarco, The 1975, Skepta či Michael Kiwa.

ts TTSK

22 Shares

Najnovšie správy

Kaktusy a sukulenty sprevádzajú rôzne mýty o tom, aké ťažké je ich úspešné pestovanie. Hovorí sa, že veľmi ťažko kvitnú,…
  • 12.07.2020, 00:02
  • Kultúra a spoločnosť / Príroda / Piešťany
Klub kaktusárov a pestovateľov sukulentov sa opäť prezentoval nielen hodnotnou výstavou v priestoroch Malej scény Mestského kultúrneho strediska v Piešťanoch,…
  • 12.07.2020, 00:01
  • Kultúra a spoločnosť / Príroda / Podujatia / Piešťany
Kvetinárky Monika Čimová a Jana Vdovičková zo Služieb mesta Piešťany sa tešia z nových originálnych tričiek. Vyšívané tričká im darovala…
  • 11.07.2020, 10:00
  • Kultúra a spoločnosť / Piešťany
nedeľa, 12. júla 2020
Meniny má Nina, zajtra Margita