Výstava malých umelcov

  • Kultúra a spoločnosť / Výstavy
  • 16. júna 2019, 16:00

Záverečná výstava výtvarných a keramických prác žiakov Centra voľného času Ahoj v Piešťanoch, ktorí navštevujú výtvarný a keramický krúžok, sa konala v stredu 5. júna. Prilákala množstvo detí v sprievode rodičov či starých rodičov.

Deti, ktoré navštevujú výtvarný a keramický krúžok v CVČ Ahoj, vystavovali svoje diela. © archív CVČ

Návštevníci mali možnosť poprezerať si krásne maľby, ale aj rôzne keramické výtvory šikovných a talentovaných detí. Medzi vystavenou keramikou mohli nájsť záhradných trpaslíkov či zdobené kvetináče, z ktorých by mal radosť nejeden záhradkár, hrnčeky a misy, ktorým sa potešia mamičky, i rôzne figúrky a postavičky z ríše rozprávok. Deti v poslednej dobe veľmi rady modelujú draky z rozprávky Ako si vycvičiť draka, jednorožce či pokémonov.

Krúžky navštevujú deti rôzneho veku. Tento rok sme otvorili krúžok keramiky pre najmenších – deti od štyroch rokov, ktoré už takisto stihli prejaviť svoju šikovnosť a talent a najmä kreativitu pri vytváraní rôznych výrobkov. Ich záujem a radosť z práce s hlinou nás veľmi teší.

Ďakujeme všetkým deťom, rodičom a návštevníkom výstavy a tešíme sa na spoluprácu v ďalšom školskom roku.

CVČ Ahoj

29 Shares

Najnovšie správy

Tento rok sa študenti z Gymnázia Pierra de Couberina v Piešťanoch opäť zapojili do celoslovenskej súťaže René Anasoft litera gymnazistov…
  • 12.04.2021, 00:02
  • Mladí dnes / Školy / Piešťany
Toto leto sa v kaštieli v Moravanoch nad Váhom uskutoční tretí ročník medzinárodnej umeleckej výstavy Artrooms Moravany 3 - témou…
  • 12.04.2021, 10:00
  • Kultúra a spoločnosť / Podujatia / Výstavy / Región
pondelok, 12. apríla 2021
Meniny má Estera, zajtra Aleš