Výtlky na Bratislavskej sa len zväčšujú

  • Piešťany / Spravodajstvo
  • 12. júna 2019, 08:00

Už je dávno po zime, dokonca aj studené májové počasie pominulo, no Bratislavská cesta v Piešťanoch v niektorých úsekoch stále pripomína ementál. Najmä v časti sídliska Adam Trajan je situácia pre vodičov nebezpečná.

Výtlky sú hlboké a na vodičov číhajú za zákrutou. (Autor: am)

Ak totiž vodič nevie, že na úrovni vjazdu k predajni Kaufland sa na ceste nachádzajú poriadne hlboké jamy, a vojde kolesom do niektorej z nich, môže si minimálne poriadne poškodiť vozidlo.

Poškodené disky či náprava sú škrt cez rozpočet, ktorý nikto z nás nepotrebuje. Spýtali sme sa preto hovorkyne Slovenskej správy ciest, či a kedy plánujú výtlky opraviť. Ani po vyše týždni od zaslania otázok nám však odpoveď neprišla.

Ak sa vám teda stane, že do niektorého z hlbokých výtlkov vbehnete a poškodíte si auto, pričom máte uzatvorené havarijné poistenie, kontaktujte svoju asistenčnú službu. V prípade, že chcete vymáhať náhradu škody od správcu komunikácie, ideálne je privolať políciu, aby potvrdila príčinu poškodenia. Okrem auta treba nafotiť aj výtlk – zblízka i z diaľky, aby bolo vidno, že nebol označený.

Azda sa správa ciest rozhodne Bratislavskú cestu opraviť, kým niektorá z jám ľuďom zbytočne neskomplikuje život.

(am)

67 Shares

Najnovšie správy

Polícia vyšetruje okolnosti a príčiny nehody, ktorá sa stala dnes poobede pri obci Dolné Trhovište, okr. Hlohovec. 55 ročný Bratislavčan,…
  • 30.05.2020, 20:23
  • Spravodajstvo
Dnes je sobota 30. mája. Tento deň je Medzinárodný deň sklerózy multiplex. Meniny má Ferdinand.
  • 30.05.2020, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 30. mája 2020
Meniny má Ferdinand, zajtra Petronela