Reprezentačná výstava partnerov OOCR Rezort Piešťany

  • Kultúra a spoločnosť / Podujatia
  • 31. mája 2019, 15:00

Rezort Piešťany sa pravidelne zúčastňuje veľtrhov cestovného ruchu doma aj v zahraničí, aby spropagovalo turistické atrakcie, kúpeľníctvo, kultúrno-historické pamiatky a svoj potenciál v oblasti turizmu. Tentokrát však OOCR Rezort Piešťany počas Otvorenia letnej kúpeľnej sezóny práve takúto reprezentačnú výstavu usporadúva. V Kursalone, ktorý sa nachádza v centre diania sa budú v sobotu 1. júna 2019 od 10:00 do 14:00 prezentovať členovia a partneri OOCR Rezort Piešťany, ktorí sa takýmto spôsobom chcú priblížiť verejnosti.

Prezentovať sa bude portfólio členov OOCR Rezort Piešťany v zastúpení Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany, Hotel Park, Villa Zuckmann a samotného Rezortu Piešťany. Dozviete sa rôzne novinky, aktuálne akcie, získate prehľad o podujatiach, ktoré sa budú konať v Piešťanoch a blízkom okolí.

Pozvanie na reprezentačnú výstavu prijali aj partneri Rezortu Piešťany, ktorí ponúknu prehľad turisticky atraktívnych a zaujímavých lokalít širšieho okolia Piešťan. Navštíviť môžete Oblastnú organizáciu cestovného ruchu Tirnavia, Mikroregión Holešovsko, Krajskú organizáciu cestového ruchu Trnava ale cezhraničnej partnera, ktorá povie viac o krásach Južného Slovácka – Miestna akčná skupina Jižní Slovácko.

Počas reprezentačnej výstavy partnerov OOCR Rezort Piešťany si môžete naživo skúsiť, ako vyzerá a akej konzistencie je unikátne liečivé piešťanské bahno a termálna minerálna voda. Zuckmann Villa poteší chuťové poháriky dobrou kávičkou a sladkými dezertami.

OOCR Rezort Piešťany vás srdečne pozýva Visit Piešťany – Reprezentačnú výstavu partnerov OOCR Rezort Piešťany do piešťanského Kursalonu v mestskom parku v sobotu 1. júna od 10.00 do 14.00 h.

5 Shares

Najnovšie správy

Dnes je pondelok 27. septembra. Tento deň je Svetovým dňom cestovného ruchu a Dňom železničiarov. Meniny má Cyprián.
  • 26.09.2021, 23:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
V Hoteli Sandor Pavillon sa v sobotu 11. septembra stretli maturanti so svojím triednym Jaroslavom Gregoričkom po 50 rokoch od…
  • 28.09.2021, 00:03
  • Kultúra a spoločnosť / Piešťany
Dnes je utorok 28. septembra. Tento deň je Svetovým dňom besnoty, Svetovým dňom za právo vedieť a Medzinárodným námorným dňom…
  • 27.09.2021, 23:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 28. septembra 2021
Meniny má Václav, zajtra Michal, Michaela