Reprezentačná výstava partnerov OOCR Rezort Piešťany

  • Kultúra a spoločnosť / Podujatia
  • 31. mája 2019, 15:00

Rezort Piešťany sa pravidelne zúčastňuje veľtrhov cestovného ruchu doma aj v zahraničí, aby spropagovalo turistické atrakcie, kúpeľníctvo, kultúrno-historické pamiatky a svoj potenciál v oblasti turizmu. Tentokrát však OOCR Rezort Piešťany počas Otvorenia letnej kúpeľnej sezóny práve takúto reprezentačnú výstavu usporadúva. V Kursalone, ktorý sa nachádza v centre diania sa budú v sobotu 1. júna 2019 od 10:00 do 14:00 prezentovať členovia a partneri OOCR Rezort Piešťany, ktorí sa takýmto spôsobom chcú priblížiť verejnosti.

Prezentovať sa bude portfólio členov OOCR Rezort Piešťany v zastúpení Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany, Hotel Park, Villa Zuckmann a samotného Rezortu Piešťany. Dozviete sa rôzne novinky, aktuálne akcie, získate prehľad o podujatiach, ktoré sa budú konať v Piešťanoch a blízkom okolí.

Pozvanie na reprezentačnú výstavu prijali aj partneri Rezortu Piešťany, ktorí ponúknu prehľad turisticky atraktívnych a zaujímavých lokalít širšieho okolia Piešťan. Navštíviť môžete Oblastnú organizáciu cestovného ruchu Tirnavia, Mikroregión Holešovsko, Krajskú organizáciu cestového ruchu Trnava ale cezhraničnej partnera, ktorá povie viac o krásach Južného Slovácka – Miestna akčná skupina Jižní Slovácko.

Počas reprezentačnej výstavy partnerov OOCR Rezort Piešťany si môžete naživo skúsiť, ako vyzerá a akej konzistencie je unikátne liečivé piešťanské bahno a termálna minerálna voda. Zuckmann Villa poteší chuťové poháriky dobrou kávičkou a sladkými dezertami.

OOCR Rezort Piešťany vás srdečne pozýva Visit Piešťany – Reprezentačnú výstavu partnerov OOCR Rezort Piešťany do piešťanského Kursalonu v mestskom parku v sobotu 1. júna od 10.00 do 14.00 h.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je streda 17. júla. Tento deň je pamätným dňom Výročia deklarácie o zvrchovanosti SR. Meniny má Bohuslav.
  • 17.07.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 17. júla 2024
Meniny má Bohuslav, zajtra Kamila