Mladí hádzanári a florbalisti úspešní aj za hranicou okresu

  • Mladí dnes / Školy
  • 23. mája 2019, 18:00

Centrum voľného času Ahoj organizovalo v spolupráci s futbalovým klubom PFK Piešťany okresné kolo v malom futbale starších žiačok základných škôl. Do finále sa prebojovala ZŠ Školská Vrbové a ZŠ Mojmírova Piešťany. Za kratší koniec ťahali žiačky piešťanskej školy, keď nestačili na súperky z Vrbového, ktoré po víťazstve 4:0 obhájili titul majstra okresu a zároveň postúpili na krajské majstrovstvá.

Hádzanári zo ZŠ Brezová obsadili na majstrovstvách kraja druhé miesto. © archív CVČ

Okrem domácich okresných súťaží sme zaznamenali úspechy aj na krajskej úrovni. Hádzanári zo ZŠ Brezová Piešťany obsadili skvelé druhé miesto, pričom vo finále ich porazili rovesníci z Hlohovca. Následne sa v Dunajskej Strede konali majstrovstvá kraja vo florbale žiakov základných škôl. Dominantný tím z okresného kola, ZŠ M. R. Štefánika Piešťany, obsadil taktiež druhú priečku.

Hoci našim družstvám ušiel postup na majstrovstvá Slovenska, aj tak si zaslúžia obdiv a pochvalu za vzornú reprezentáciu mesta.

CVČ Ahoj

22 Shares

Najnovšie správy

Trnavský samosprávny kraj počas dvoch rokov s novým vedením využil priaznivý vývoj slovenskej ekonomiky a daňových príjmov na konsolidáciu župných…
  • 12.12.2019, 06:43
  • Kraj / Spravodajstvo
piatok, 13. decembra 2019
Meniny má Lucia, zajtra Branislava, Bronislava