Piešťanskí futbalisti rozstrieľali Červeník 7:1

• 21. mája 2019, 16:00

Tri kolá pred koncom šiestej ligy je už definitívne jasné, že jej víťazom bude jeden z dvojice Piešťany – Zavar. Futbalisti PFK potvrdili proti Červeníku pozíciu lídra, keď ho zdolali vysoko 7:1.

Ilustračná fotografia © pixabay.com

Dvomi gólmi k tomu prispel Kusý, po jednom Braniša, Štefanka, Hutár, Glos i Miškech. Čestný zásah hostí zaznamenal Gábriš.

Gólovú kanonádu Piešťancov v domácom zápase spustil v 13. minúte Kusý. V prvom polčase pridal gól aj Braniša a opäť sa blysol Kusý. Krátko pred odchodom do kabín sa podarilo hosťujúcemu Gábrišovi znížiť na 1:3, no hostia sa k slovu viac nedostali. Aj po výmene strán mali domáci hru pevne v rukách a diktovali jej tempo. Červeník tak lovil loptu zo siete ešte štyrikrát.

Piešťany – Červeník 7:1 (3:1)

Góly: 13. a 31. Kusý, 22. Braniša, 49. D. Štefanka, 54. Hutár, 70. Glos, 73. Miškech – 37. J. Gábriš

Zostavy – Piešťany: J. Gula – Kusý, D. Štefanka, Hutár, Glos, Braniša, Modrovič, J. Štefanka, M. Gula, P. Polačik, Žák (Szabo, Miškech, Korec, Gavač), Červeník: Janíček – Jarábek, P. Nemec, Krajčovič, J. Gábriš, Babic, Pasichniuk, Krajčo, Mihálik, Kopúnek, Štefunko (Stepanenko, Gažo)