O tesnej výhre futbalistov PFK v Majcichove rozhodol Gula

• 14. mája 2019, 14:00

Futbalisti PFK Piešťany potvrdili úlohu favorita a vo víkendovom stretnutí šiestej ligy vyhrali v Majcichove tesne 1:0. Jediný gól zápasu strelil v 81. minúte Martin Gula.

Ilustračná fotografia © pixabay.com

V Majcichove sa dlho hralo za bezgólovej remízy, no ak sa Piešťanci chceli udržať na špici tabuľky, potrebovali skórovať. Svojej šance sa chopili v 81. minúte, keď zaváhanie domáceho obrancu využil Gula a rozhodol o najtesnejšom víťazstve futbalistov PFK.

OFK Majcichov – PFK Piešťany 0:1 (0:0)

Gól: 81. Gula

Zostavy – Majcichov: Miškovič – Židek (61. Hegyi), Štrbo, Zajíček, Marek (78. Nyiri), Urc, Neštický, Valovič, Ďuga (68. Škultéty), Repa, Scheip, Piešťany: Budka – Kusý, D. Štefanka (78. Miškech), Hutár, Glos, Szabo, Braniša (88. Horil), Modrovič, J. Štefanka (46. Žák), M. Gula, Polačik (46. Strelec)