Ďalšia čierna skládka

  • Piešťany / Spravodajstvo
  • 14. mája 2019, 08:00

Azda každý mesiac pribudne nová skládka odpadu, ktorú ktosi vyvezie na Vážsky ostrov v Piešťanoch. Predovšetkým v lokalite Bodona je tento problém veľmi častý. Len tento rok sme písali o niekoľkých kopách ponechaného či vyvezeného odpadu rôzneho pôvodu. Nechýbala spálňa, pozostatky po rekonštrukcii aj pyrotechnika.

Ľudia sú schopní vyviezť do prírody azda všetko. (Autor: anm)

Väčšinou je odpad zabalený do plastových vriec na odpadky, prípadne do igelitových tašiek. Inak to nie je ani v tomto prípade. Tentoraz sa však vinník so smeťami nedostal ani len po val, ako býva pri týchto neporiadnikoch zvykom, ale zviezol ho len za železný most na druhý breh Biskupického kanála. Nepríjemný pohľad sa tak naskytol každému, kto sa išiel do prírody poprechádzať, zašportovať si či pozrieť sa na koníky.

Je nepochopiteľné, prečo pôvodca odpad odloží kdekoľvek s predstavou, že sa nájde ktosi, kto ho po ňom odprace. Takéto vývozy sa platia z mestského rozpočtu, preto ak uvidíte akéhosi neporiadnika, ako vyváža smeti tam, kam nepatria, neváhajte kontaktovať políciu.

(am)

0 Shares

Najnovšie správy

Podzemie mestečka rozprestierajúceho sa pod šikmou vežou ožilo uplynulú sobotu milovníkmi kvalitných vín. Slovenskí vinári a ich kolegovia z Moravy…
  • 21.05.2019, 08:00
  • Spravodajstvo / Región
V Piešťanoch na Vrbovskej ceste aktuálne horí autoservis. Pri požiari zasahujú hasiči z Piešťan, Trnavy, dokonca aj dobrovoľní hasiči z…
  • 21.05.2019, 00:02
  • Piešťany / Spravodajstvo
utorok, 21. máj 2019
Meniny má Zina, zajtra Júlia, Juliána